Kup karnet

Aktualności

Bądź aktywnym klubowiczem CityFit i bierz udział w wydarzeniach w Twoim mieście i baw się dobrze!

 

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem naszej społeczności – Dołącz do nas!

Kup karnet
Bielsko-Biała Bydgoszcz Gdańsk Katowice Lublin Rzeszów Wałbrzych Warszawa Rondo ONZ Warszawa Targówek

Świętujemy Walentynki – wygraj weekend dla dwojga!

14.02.2017
Świętujemy Walentynki – wygraj weekend dla dwojga!

Z miłości do CityFit czy z miłości do… aktywności? Nieważne co będzie Twoją motywacją, ale spędź ten dzień z nami. W każdym klubie przygotowaliśmy mnóstwo walentynkowych atrakcji.

Z przyjemnością poznamy również Twoją Drugą Połówkę, dlatego tego dnia będzie ona mogła skorzystać z oferty klubu za darmo. A jeżeli spodobają się Wam wspólne treningi, będzie mogła dołączyć do grona klubowiczów na atrakcyjnych warunkach – w Walentynki nie pobieramy opłaty wpisowej!

Do 15 lutego trwa również nasz konkurs walentynkowy. Wystarczy wejść na stronę www.wierchomla.com.pl/cityfit i odpowiedzieć na pytanie „Za co kochasz CityFit?”. Najbardziej zabawne i kreatywne odpowiedzi nagrodzimy voucherem na romantyczny weekend dla dwojga w ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort. Wyłonimy 9 zwycięzców – po jednym z każdego klubu.

 

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj

Komentarze: Ukryj Pokaż

  1. Bartłomiej Sołdaczuk napisał(a):

    czemu wybrałem CityFit ? ta siłownia zdobyła moje uznanie ponieważ była to pierwsza siłownia w centrum warszawy z tak przystępną ceną. pracuje jako trener personalny i zajmuje sie ludźmi po kontuzjach/wypadkach. Wielu z moich kilentów pracuje w centrum warszawy i gdyby cena karnetu byłaby wyższa nie byłoby ich stać na zakup treningów więc nie mieliby możliwości gdzie i z kim trenować aby w pełni wrócić do pełnej sprawności.

Dodaj komentarz

(Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany)

Więcej wydarzeń w tym klubie

Kup karnet
Bądźmy w kontakcie