Dlaczego warto? - CityFit
Dołącz od 69.95 PLN/MIES.
Brak umów długoterminowych contract

Dlaczego warto?

Szukamy właśnie Ciebie! Poznaj nas bliżej i dołącz do zespołu.

zobacz oferty

W CityFit nie ma czasu na nudę! W pracy i po pracy stawiamy na dobrą energię i endorfiny.
Niezależnie od tego czy pracujesz w naszej centrali w Warszawie czy w jednym z naszych klubów w Polsce,
jesteś w miejscu, w którym rzeczywistość zmienia się dynamicznie, a Ty masz wpływ na jej kształtowanie.

1
Rozwijaj się razem z nami
W krótkim czasie stworzyliśmy markę, z której jesteśmy dumni. Pracujemy nad umacnianiem jej pozycji na rynku, otwieramy nowe kluby, wchodzimy w nowe rynki i obszary działań. Dzięki temu rozwija się nie tylko firma, ale i jej pracownicy.
2
Wzmacniaj swoje kompetencje i awansuj
Programy szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowanie nauki języka angielskiego – to tylko niektóre z benefitów. Od początku dostaniesz duży zakres odpowiedzialności i zaufania. Dzięki temu w krótkim czasie nauczysz się wielu nowych rzeczy i - przy odrobinie zaangażowania - masz szansę na szybki awans.
3
Realizuj własne pomysły
Jesteśmy firmą, która słucha i chętnie wdraża pomysły swoich pracowników. Każdy dobry pomysł rzucony w kuchni na kawie ma szanse na realizację – zwykle przy udziale samego autora. Dzięki temu masz realny wpływ na to co się dzieje i współdecydujesz o tym, w jakim kierunku rozwija się twoja firma.
6
Bądź w formie
Gdzie będzie to łatwiejsze niż u nas? W CityFit na trening masz jeden krok (w przypadku centrali 22 piętra windą w dół) i darmowy karnet. Do tego dorzucamy opiekę medyczną.
4
Korzystaj z rabatów i zniżek
Suplementy, odżywki, akcesoria, sprzęt treningowy? Wszystko to kupisz w naszym sklepie online ze specjalnym rabatem dla pracowników. Możesz liczyć również na specjalne okazje u naszych partnerów.
5
Dostosuj czas pracy do siebie
Studia, rodzina, hobby? Pracuj tak, by mieć czas również na inne ważne sprawy! W klubach umożliwi Ci to praca zmianowa, a w centrali elastyczne godziny pracy.

Poznaj nasze historie

Sprawdź aktualne oferty

Być może to właśnie Ciebie teraz szukamy! Obejrzyj aktualnie
prowadzone rekrutacje lub po prostu zostaw nam swoje CV

zobacz oferty