Gdzie możesz pracować? - CityFit
Dołącz od 69.95 PLN/MIES.
Brak umów długoterminowych contract

Gdzie możesz pracować?

Szukamy właśnie Ciebie! Poznaj nas bliżej i dołącz do zespołu.

sprawdź oferty

W klubie

CityFit posiada kluby fitness zlokalizowane w całej Polsce. Znajdziecie nas w dużych i średnich miastach – w galeriach handlowych, biurowcach oraz w centrach miast. W skład teamu w każdym klubie wchodzą: manager, zastępca managera oraz gym asystenci. Współpracujemy również z trenerami personalnymi oraz instruktorami fitness.

opiekunowie działu:

Lena Michałowska Min
Lena Michałowska
Manager regionalny
Marek Pera Min
Marek Pera
Manager regionalny
MARIUSZ KIJEK
Marcin Kijek
Manager regionalny

Kogo szukamy?

Nietuzinkowych osób z otwartą głową, które nie boją się wyzwań i lubią bezpośredni kontakt z Klientem. Multizadaniowość, dobra organizacja pracy oraz umiejętność znajdowania nowych rozwiązań to cechy, które na pewno Ci się przydadzą!

W centrali

Centrala firmy znajduje się w samym centrum Warszawy – na 23. piętrze biurowca Spektrum przy ul. Twardej 18 (w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda ONZ). Tutaj podejmowane są wszystkie najważniejsze decyzje, stąd wychodzą idee kreatywne, wdrożenia i usprawnienia, tutaj czuwamy nad finansami firmy i planujemy jej dalszy rozwój. Wszystkie działy są w stałym kontakcie z klubami – dbamy o ich sprawne funkcjonowanie, słuchamy sugestii oraz wspieramy ich działania.

Znajdź swój dział

Dział Operacyjny

Ewa Morawska Min
Szef działu:
Ewa Morawska

Czym się zajmujemy?

Oferujemy szerokie spektrum wyzwań …od funkcjonalnego projektowania klubu, poprzez wybór sprzętu, realizację zamówień, koordynację procesów otwarć nowych klubów aż do zarządzania klubami i zespołami, wdrażania ulepszeń, wsparcia w rozwiązywaniu bieżących problemów czy też zarządzania procesami usterkowymi.

Kogo szukamy?

Osób z otwartą głową, które nie boją się wyzwań, mają podzielność uwagi, są zaangażowane, lubią kontakt z ludźmi i mają poczucie misji. Doświadczenie w zarządzaniu procesami, łatwość pracy z danymi, umiejętność nawiązywania relacji biznesowych oraz proceduralny
bakcyl perfekcji działania mile widziane.

Dział Marketingu

Małgorzata Roszak Cityfit Min
Szef działu:
Małgorzata Roszak-Sygocka

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy wszystkie działania reklamowe oraz wizerunkowe CityFit - zarówno w on-line jak i off-line. Dbamy o jakość graficzną i merytoryczną projektów, organizujemy eventy, tworzymy content, dbamy o media społecznościowe, dobrą współpracę z mediami, influencerami i partnerami, organizujemy konkursy, akcje specjalne i cross-promocje. Aktywnie wspieramy sprzedaż i dbamy o to, aby klubowicze mieli wiele powodów, by zostać w CityFit jak najdłużej.

Kogo szukamy?

Osób, które nie boją się wyzwań, chcą budować i umacniać markę CityFit. Pełnych energii i zaangażowania. Wielozadaniowość, elastyczność, otwarta głowa to cechy, które bardzo się przydają w marketingu. I konieczne jest poczucie humoru :)

Dział HR

Sebastian Szczerbik Min
Szef działu:
Sebastian Szczerbik

Czym się zajmujemy?

Czym się zajmuje HR? Oczywiście, ludźmi! W dużym skrócie nasze działania służą temu, aby organizacja miała jak największy pożytek z posiadanych kompetencji i aby jednocześnie pracownik miał jak największą satysfakcję z pracy.

Jakie umiejętności się przydadzą?

Przede wszystkim gotowość do poszukiwania rozwiązań, umiejętność angażowania do współpracy, gotowość do godzenia czasami sprzecznych potrzeb różnych „interesariuszy” - dla obopólnej korzyści.
To, co jest też naszym „chlebem powszednim” to rozwijanie innych – niezwykle cenną umiejętnością jest więc angażowanie innych do rozwoju.

Dział Finansowo-Księgowy

Monika Bresińska Min
Szef działu:
Monika Bresińska

Czym się zajmujemy?

Rozliczamy i zapisujemy w księdze wszystkie transakcje związane z funkcjonowaniem klubów. I to jeszcze zanim klub się otworzy. Współpracujemy ze wszystkimi działami, pilnując porządku w dokumentach i transakcjach. Saldo zawsze musi się zgadzać.

Jakie umiejętności się przydadzą?

Pozytywna energia, chęć do pracy, inicjatywa, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych.

Dział Prawno-Administracyjny

Dagmara Kupis Min
Szef działu:
Dagmara Kupis-Baran

Czym się zajmujemy?

Dział administracyjny to szeroki wachlarz działań, począwszy od organizacji pracy całego biura kończąc na sprawach prawnych. Nasz team składa się z 5 osób, a zakres obowiązków jest dla każdego indywidualny.

Kogo szukamy?

Podczas rekrutacji szukamy osób przede wszystkich ambitnych, zorganizowanych chcących zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Jeżeli tę „moc” posiadasz, śmiało, przyjdź do nas, na rozmowie rekrutacyjnej „pogadasz” i pracę w „adminie” wnet posiadasz :)

Dział Ekspansji

Piotr Szymoński Cityfit Min
Szef działu:
Piotr Szymoński

Czym się zajmujemy?

Nieustannie poszukujemy najbardziej optymalnych lokali pod nasze kluby, przeprowadzamy szczegółowe analizy finansowo-geoprzestrzenne oraz negocjujemy umowy najmu.

Kogo szukamy?

Osób z otwartą głową, potrafiących pracować pod presją czasu i nad kilkoma projektami równocześnie. Kluczowe są umiejętności negocjacyjne i/lub analityczne. Docenimy również doświadczenie i kontakty w branży nieruchomości oraz znajomość przepisów prawnych dotyczących naszego obszaru.

Dział Techniczny

Piotr Sulima Min
Szef działu:
Piotr Sulima

Czym się zajmujemy?

Klub jest w naszych rękach od etapu projektu, przez wybór wykonawcy, nadzór nad pracami adaptacyjnymi i wykończeniowymi, po odbiory techniczne. Nie porzucamy go również po otwarciu, cały czas dbając o jego dobry stan techniczny.

Kogo szukamy?

Jeżeli posiadasz umiejętność czytania dokumentacji projektowej, masz doświadczenie w realizacji podobnych projektów i chcesz pracować po stronie inwestora, to zapraszam do naszego zespołu. Spróbuj swoich sił w układaniu wielobranżowych puzzli w spójną całość.

Dział Obsługi Klienta

Czym się zajmujemy?

Odpowiadamy za bieżącą obsługę maili i telefonów od klubowiczów. Pracujemy z dokumentami, takimi jak polecenia zapłaty czy zgody biometryczne. Jesteśmy często pierwszym kontaktem klienta z marką CityFit, przez co dokładne i jasne określenie oferty oraz korzyści płynących
z bycia klubowiczem jest podstawą naszej działalności.

Jakie umiejętności się przydadzą?

Szczególnie przydatne są cierpliwość, sumienność, otwarta postawa, uśmiech i wyrozumiałość. Klubowicze zwracają się do nas z wieloma pytaniami, więc elastyczność i umiejętność błyskawicznego rozwiązania sprawy są jednymi z najważniejszych.

Dział Personal Trainer

Int Pt Waw Michal Bukraba 01 140 Min
Szef działu:
Michał Bukraba

Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim współpracą z trenerami akredytowanymi w sieci CityFit. Do pracy w naszym dziale potrzebna jest szeroka wiedza na temat specyfiki zawodu trenera personalnego oraz branży fitness w ogóle, umiejętność komunikacji z wieloma działami oraz trenerami, koordynacja wielu zadań oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Kogo szukamy?

Osób dynamicznych, umiejących poruszać się i komunikować w specyficznym środowisku fitness. Otwarta głowa oraz nastawienie na szukanie rozwiązań, zaangażowanie i chęć osiągnięcia sukcesu to cechy, które zdecydowanie pomagają w pracy z nami.

Sprawdź aktualne oferty

Być może to właśnie Ciebie teraz szukamy! Obejrzyj aktualnie
prowadzone rekrutacje lub po prostu zostaw nam swoje CV

zobacz oferty