Kariera

DOŁĄCZ DO EKIPY CITYFIT!

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! RAZEM Z NAMI TWÓRZ NAJLEPSZĄ ATMOSFERĘ, SPOŁECZNOŚĆ I BIERZ UDZIAŁ W NAJFAJNIEJSZYCH WYDARZENIACH!

JEŚLI NIE ZNAJDZIESZ TU OFERTY DLA SIEBIE, PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ APLIKACJĘ NA ADRES PRACA@CITYFIT.PL.

Gym Assistant
CITYFIT Wrocław Stare Miasto

CityFit Sp. z o.o. poszukuje kreatywnych i odpowiedzialnych osób do współpracy z rozwijającą się siecią klubów fitness działających 24h, 7dni w tygodniu na stanowisko Gym Assistant.

Główne obowiązki:

– animacja klientów fitness klubu,
– doradztwo dotyczące obsługi maszyn i usług oferowanych przez klub,
– utrzymanie klubu w należytym porządku funkcjonalnym,
– wsparcie managera klubu oraz asystenta managera klubu w działaniach operacyjnych,
– uczestnictwo w eventach oraz konkursach organizowanych przez klub.

Wymagania i kompetencje:

– preferowani studenci Akademii Wychowania Fizycznego,
– znajomość metodyki treningu fizycznego będzie dodatkowym atutem,
– pozytywne nastawienie oraz wysokie rozwinięte umiejętności interpersonalne,
– miła aparycja.

Co oferujemy:

– pracę pełną wyzwań w firmie będącej przyszłością branży fitness w Polsce,
– możliwości rozwoju oraz awansu zawodowego,
– atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli postrzegasz siebie jako kandydata na powyższe stanowisko, nie wahaj się i wyślij do nas swoje CV na adres i.wilk@cityfit.pl z dopiskiem w tytule „Gym Assistant_nazwa miasta _imię i nazwisko”

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Oświadczam, że informacje umieszczone w moich dokumentach aplikacyjnych są aktualne i prawdziwe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji firmy CityFit Sp. z.o.o. zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem(łam) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również że podanie tych danych było dobrowolne.”

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane z przyczyn formalnych.

Bądźmy w kontakcie