Kariera

DOŁĄCZ DO EKIPY CITYFIT!

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! RAZEM Z NAMI TWÓRZ NAJLEPSZĄ ATMOSFERĘ, SPOŁECZNOŚĆ I BIERZ UDZIAŁ W NAJFAJNIEJSZYCH WYDARZENIACH!

JEŚLI NIE ZNAJDZIESZ TU OFERTY DLA SIEBIE, PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ APLIKACJĘ NA ADRES PRACA@CITYFIT.PL.

Zastępca Managera
CITYFIT

CityFit Sp. z o.o. poszukuje wysoce zmotywowanej i ponadprzeciętnej osoby na stanowisko Asystenta Managera do rozwijającej się sieci klubów fitness, działających 24h, 7dni w tygodniu. Osoba ta będzie miała okazję tworzyć przyszłość polskiej branży fitness współzarządzając wraz z Club Managerem rewolucyjnym i innowacyjnym klubem fitness.

Po spektakularnym sukcesie sieci naszych klubów, kontynuujemy naszą ekspansję na polskim rynku fitness otwierając kolejne lokalizacje.

Jeżeli jesteś osobą która chce uczestniczyć w najbardziej ekscytującym i ponadprzeciętnym projekcie fitness w Polsce to właśnie CityFit zagwarantuje Ci skok w karierze, dzięki któremu przeniesiesz swoją świadomość biznesową oraz branżową na całkiem innym poziom.

Poszukujemy ambitnej, myślącej nieszablonowo i kreatywnej osoby, entuzjastycznie nastawionej do branży fitness, wykazującej niesłabnącą chęć do nauki oraz samodoskonalenia.

Główne obowiązki:
– pomoc w organizacji działań związana z otwarciem i/lub funkcjonowaniem klubu CityFit,
– współodpowiedzialność za wzorowe funkcjonowanie operacyjne klubu,
– implementacja metod prowadzących do utrzymania wysokiego poziomu retencji członków klubu,
– stworzenie i utrzymanie wysokiej kultury organizacyjnej klubu, skupiającej się poprzez działania operacyjne na bardzo wysokiej jakości obsługi klienta,
– dbałość o egzekwowanie procedur związanych z funkcjonowaniem klubu przez wszystkich członków zespołu oraz dostarczanie informacji zwrotnej na temat rezultatów działań całego zespołu w celu ciągłej optymalizacji procesów,
– współtworzenie lokalnej strategii marketingowej w celu poprawy penetracji lokalnego rynku,
– koordynowanie zespołu,
– przeprowadzanie treningów, szkoleń, zebrań oraz motywowanie członków zespołu,
– współpraca z zespołem trenerów personalnych,
– bezpośredni kontakt z klientami klubu,
– regularne raportowanie do managera klubu wszystkich aspektów związanych z działaniem klubu.

Wymagania i kompetencje:
– co najmniej 1-2 letnie doświadczenie menadżerskie poparte sukcesami w branży związanej z obsługą klienta, taką jak hotelarska, fitness, służba zdrowia,
– udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta,
– doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży fitness będzie dodatkowym atutem, nie jest jednak warunkiem koniecznym,
– gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
– nieposzlakowana opinia kandydata.

Co oferujemy:
– pracę w firmie która dba o rozwój swoich pracowników oraz inwestuje środki w najlepszą kadrę ,
– możliwość awansu zawodowego oraz gwarancję rozwoju kariery,
– firmę która ceni postępujący proces doskonalenia zawodowego swoich pracowników.

Jeżeli postrzegasz siebie jako kandydata na powyższe stanowisko, nie wahaj się i wyślij do nas swoje CV na adres praca@cityfit.pl z dopiskiem w tytule „Zastępca Managera _nazwa miasta_imię i nazwisko”

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Oświadczam, że informacje umieszczone w moich dokumentach aplikacyjnych są aktualne i prawdziwe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji firmy CityFit Sp. z.o.o. zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem(łam) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również że podanie tych danych było dobrowolne.”

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane z przyczyn formalnych.

Bądźmy w kontakcie