Klub fitness Gdańsk - CityFit
Kup karnet
Kup karnet Rozmawiaj
Zaloguj się / Wróć do nas
CityFit
Gdańsk
Karnet open tylko
89,95 zł/mies.
Gdansk

Klub fitness Gdańsk

CityFit Gdańsk to klub fitness mieszczący się w kompleksie budynków Olivia Business Centre przy al. Grunwaldzkiej 472D, zajmujący powierzchnię aż 2210 mkw. Rozległa przestrzeń do ćwiczeń indywidualnych wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness oraz Ekspertfitness. Dla większego komfortu ćwiczących podzielono ją na 11 stref aktywnościwśród których znajduje się innowacyjna strefa Fit Test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Do dyspozycji klubowiczów jest również przestronna sala do grupowych zajęć fitness nagłośniona sprzętem marki Bose, komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klub stawia również na pełną dostępność: czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.

  • Dogodna lokalizacja

  • Gwarancja stałej, dożywotniej ceny

  • Nowoczesny sprzęt

  • Otwarte 24h/dobę

  • Trening już od 16. roku życia

  • Zajęcia grupowe w cenie karnetu

Gdańsk – siłownia i fitness CityFit

Jeżeli szukasz siłowni (Gdańsk), trudno o lepsze miejsce niż CityFit. Klub zlokalizowany jest w kompleksie budynków Olivia Business Centre przy ul. Grunwaldzkiej 472D. Siłownia i fitness (Gdańsk) cieszą się ogromną popularnością wśród ćwiczących, zwłaszcza w salach CityFit, ponieważ wyróżniają się one dużą powierzchnią. Klienci doceniają komfort ćwiczeń w klubie, który zajmuje aż 2210 mkw.

Fitness: Gdańsk – zajęcia dla każdego

Do dyspozycji klubowiczów jest przestronna sala do grupowych zajęć fitness nagłośniona sprzętem marki Bose. Wśród szerokiej oferty zajęć znajdują się między innymi: zumba (Gdańsk) czy pilates (Gdańsk). Niezależnie od tego w jakiej jesteś kondycji, z łatwością znajdziesz zajęcia, które będą odpowiadały Ci swoją intensywnością.

Siłownia 24h: Gdańsk – ćwicz na najlepszym sprzęcie

Dokładamy wszelkich starań, by nasza siłownia (Gdańsk) była tą najchętniej wybieraną przez klientów. Dowodem na to jest duża ilość profesjonalnego sprzętu dostępna dla ćwiczących. Rozległa przestrzeń do ćwiczeń indywidualnych wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym, akcesoria Escape Fitness oraz EkspertFitness. Dla większego komfortu ćwiczących podzielono ją na 11 stref aktywności, wśród których znajduje się innowacyjna strefa Fit Test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Jeśli chcesz, Twój trener personalny (Gdańsk) doradzi Ci, w jaki sposób najefektywniej korzystać z wybranego sprzętu.

Siłownia 24h (Gdańsk) i klub fitness – dodatkowe udogodnienia

Klub CityFit oferuje komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia. Znajdziesz tu fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Serwis sprzątający dba o czystość klubu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz także skorzystać z usług trenera personalnego (Gdańsk), który zadba o Twój indywidualny rozwój sylwetki. Stawiamy na pełną dostępność: jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.