Klub fitness Rzeszów - CityFit
Kup karnet
Kup karnet Rozmawiaj
Zaloguj się / Wróć do nas
CityFit
Rzeszów
Karnet open tylko
89,95 zł/mies.
Rzeszów

Klub fitness Rzeszów

CityFit Rzeszów to klub fitness mieszczący się przy al. Taduesza Rejtana 65, zajmujący powierzchnię aż 2050 mkw. Rozległa przestrzeń do ćwiczeń indywidualnych wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness oraz Ekspertfitness. Dla większego komfortu ćwiczących podzielono ją na 9 stref aktywności, wśród których znajduje się innowacyjna strefa Fit Test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Do dyspozycji klubowiczów jest również przestronna sala do grupowych zajęć fitness nagłośniona sprzętem marki Bose, komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klub stawia również na pełną dostępność: czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.

  • Dogodna lokalizacja

  • Gwarancja stałej, dożywotniej ceny

  • Nowoczesny sprzęt

  • Otwarte 24h/dobę

  • Trening już od 16. roku życia

  • Zajęcia grupowe w cenie karnetu

CityFit – najlepszy klub fitness (Rzeszów)

Jeżeli szukasz klubu fitness (Rzeszów), trudno o lepsze miejsce niż CityFit. Klub zlokalizowany jest przy al. Tadeusza Rejtana 65. Aerobik (Rzeszów) cieszy się ogromną popularnością wśród ćwiczących, zwłaszcza w salach CityFit, ponieważ wyróżniają się one dużą powierzchnią. Klienci doceniają komfort ćwiczeń w klubie, który zajmuje aż 2050 mkw.

CityFit Rzeszów – siłownia z najlepszym sprzętem

Siłownie w Rzeszowie konkurują pod wieloma względami. Dokładamy wszelkich starań, by CityFit był tą najchętniej wybieraną przez klientów. Dowodem na to jest duża ilość profesjonalnego sprzętu dostępna dla ćwiczących. Rozległa przestrzeń do ćwiczeń indywidualnych wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym, akcesoria Escape Fitness oraz EkspertFitness. Dla większego komfortu ćwiczących siłownia (Rzeszów) została podzielono ją na 9 stref aktywności, wśród których znajduje się innowacyjna strefa Fit Test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów.

Aerobik: Rzeszów – zajęcia dla każdego

Do dyspozycji klubowiczów jest przestronna sala do grupowych zajęć fitness nagłośniona sprzętem marki Bose. Wśród szerokiej oferty zajęć znajdują się między innymi: tabata, TBC fitness czy zumba (Rzeszów). Niezależnie od tego w jakiej jesteś kondycji, z łatwością znajdziesz zajęcia, które będą odpowiadały Ci swoją intensywnością. Zajęcia takie jak zumba (Rzeszów) szczególnie poleca się osobom początkującym ze względu na proste układy choreograficzne i dobrą energię, która motywuje do wytrwałości.

Siłownia (Rzeszów) i klub fitness – dodatkowe udogodnienia

Klub CityFit oferuje komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia. Znajdziesz tu fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Serwis sprzątający regularnie dba o czystość klubu. Stawiamy na pełną dostępność: jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.