Sieć klubów CityFit zwyciężyła w kategorii „Innowacja” w konkursie Branża Fitness Awards 2018. Nagroda przyznana przez redakcję portalu branzafitness.com oraz jury złożone z grona ekspertów, wręczona została podczas targów FIWE 2018.

Kluby CityFit czynne są godziny na dobę, 365 dni w roku. Klubowicze mają do dyspozycji sprzęt klasy premium oraz wiele udogodnień, takich jak autorskie treningi wprowadzające dla osób początkujących, nowoczesne urządzenia do pomiaru postępów treningowych, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem czy strefy relaksu, w których można podgrzać i zjeść posiłek po treningu.

Sieć wypracowała również cały szereg rozwiązań, które umożliwiają pełną dostępność klubów 24h/7: nowoczesny system kontroli dostępu (z wejściem skan mapy palca), zarządzanie członkostwem online z dowolnego miejsca (zakup karnetu, zamrożenie/odmrożenie, zapisy na zajęcia grupowe itd.), innowacyjne systemy zapewaniające bezpieczeństwo w klubie nawet w czasie, gdy funkcjonuje on w trybie bezobsługowym (np. w nocy lub podczas świąt). Do tego dochodzi przyjazna polityka członkowska – niskie ceny karnetów, brak długoterminowych umów czy gwarancja niezmienności ceny przez cały czas uczęszczania do klubu.