Dołącz do teamu Pogromców Złośliwości w CityFit!

I pomóż dzieciom chorym na raka, którymi opiekuje się Fundacja Cancer Fighters.

O co chodzi w naszej akcji?

Razem z naszymi ambasadorami – zawodnikami MMA Joanną Jędrzejczyk i Arturem „Kornikiem” Sowińskim, walczymy ze złośliwością. Na celowniku mamy złośliwe komentarze w internecie, czyli popularny hejt. Nie lubimy go. Stawiamy pozytywne nastawienie i wzajemne wsparcie.

Ale jest też drugi rodzaj złośliwości: złośliwość choroby nowotworowej, z którą n co dzień walczą Mali Wojownicy, tacy jak Nadia, Bartek i inni podopieczni fundacji Cancer Fighters. To im chcemy pomóc naszą akcją.

Poznaj Pogromców na www.pogromcyzlosliwosci.pl

Jak możesz pomóc?

Sposobów jest kilka, wybierz swój 🙂

1. Aktywuj charytatywną dopłatę do Twojego karnetu w CityFit, która trafi na konto fundacji Cancer Fighters. Do wyboru masz 4 kwoty: 5 zł, 10 zł, 20 zł lub 50 zł. Wybrana przez Ciebie suma będzie pobierana cyklicznie raz w miesiącu (analogicznie jak przy płatności za karnet). Możesz z niej w każdej chwili zrezygnować w swojej Strefie Klienta.  Dlatego sam zdecyduj, czy wolisz płacić co miesiąc czy decydujesz się na jednorazowe wsparcie. Każda pomoc ma znaczenie! Aktywacji i rezygnacji dokonasz w zakładce „Produkty” w swojej Strefie Klienta.

2. Kup cegiełkę lub charytatywną wejściówkę 72H do CityFit na www.pogromcyzlosliwosci.pl

3. Pomóż nam rozpropagować akcję! Zrób sobie zdjęcie z gestem pogromców (ręce lub rękawice bokserskie skrzyżowane w kształt serca) i wrzuć je na swoje social media z hashtagiem #pogromcyzlosliwosci #cityfit #cancerfighters. Pokaż swoim znajomym, że podobnie jak Joasia, Artur oraz inni influencerzy jesteś w naszej drużynie!

4. Śledź nasze social media (fanpage CityFit) i grupę Twojego Klubu CityFit oraz fanpage Pogromców Złośliwości. Tam znajdziesz informacje o naszych akcjach dodatkowych, wspierających akcję. Obiecujemy, że będzie się działo!

Jesteś z nami? Powiedz, że tak! Razem rozprawimy się ze złośliwością!