Mnóstwo zgłoszeń, mnóstwo ciekawych historii i ogromne wyzwanie przed nami, żeby wybrać czterech uczestników Metamorfozy z CityFit. Ale udało się! Poznajcie Elę, Justynę, Igora i Huberta, którzy pod czujnym okiem naszych trenerów personalnych zaczynają swoją przygodę! Co z tego wyniknie? Śledźcie uważnie nasz profil!

Życie Huberta nie przypominało życia sportowca. Niezdrowa dieta i brak ruchu sprawiły, że Hubert zaczął się źle czuć sam ze sobą. W końcu nasz bohater powiedział „dość” i pod czujnym okiem naszego trenera rozpoczyna zmagania o lepszego siebie! Nad metamorfozą Huberta czuwać będzie Agata Dąbrowska, dietetyk i akredytowany Trener Personalny z CityFit Targówek. W życiu i na treningach bardzo dużo wymaga od siebie, ale tego samego oczekuje od swoich podopiecznych. Czy poradzi sobie z przemianą Huberta?

Ela nigdy nie przestrzegała żadnej diety. Nigdy też nie ćwiczyła, aż w końcu pojawiły się problemy ze zdrowiem. Teraz postanowiła wziąć się za siebie, przy wsparciu dzieci, męża i… Ali Szatanik, akredytowanego Trenera Personalnego CityFit. Ala specjalizuje się w modelowaniu sylwetki i regulowaniu masy ciała. Jest ekspertką od treningu holistycznego.

Kontuzja może dużo zmienić w życiu. Przekonał się o tym Igor, który po groźnej kontuzji zaczął się niezdrowo odżywiać i zaniechał aktywności fizycznej. Z efektami tych zaniedbać zmierzy się teraz… Bartosz Sieradzki, akredytowany Trener Personalny CityFit, który będzie czuwał nad metamorfozą Igora. Bartek specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i kształtowaniu sylwetki podopiecznych. Jego pasją są sporty walki.

Justyna przez 2 lata chodziła na siłownię „na własną rękę”. Często brakowało jej odpowiedniej motywacji, prawidłowo dobranej diety i kogoś, kto wskazałby jej kierunek. Do tego pojawiły się kłopoty z kolanem i inne dolegliwości.
Metamorfozy Justyny podjął się Rafał Doroszuk, akredytowany Trener Personalny z Wrocławia. Rafał jest ekspertem od układania planów żywieniowych i w doborze suplementacji. Jego specjalności to trening modelujący sylwetkę, trening siłowy, funkcjonalny i redukujący tkankę tłuszczową.