Czy możemy podarować mamie coś cenniejszego niż zdrowie, energię i dobre samopoczucie? Chyba nie. Dlatego prezent w postaci karnetu do CityFit – najbardziej przyjaznej sieci klubów fitness z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!

Już 26 maja świętujemy Dzień Matki. To okazja, aby pokazać naszym mamom jak bardzo nam na nich zależy. A możemy to zrobić przemyślanym prezentem. Takim jak karnet upominkowy, który specjalnie na tę okazję przygotował CityFit.

Voucher uprawnia do treningów w wybranym klubie CityFit przez 1 miesiąc (bez konieczności ponoszenia opłaty wpisowej). Obdarowana mama będzie mogła korzystać zarówno z przestrzeni do ćwiczeń indywidualnych, jak i grupowych zajęć fitness. Na miejscu znajdzie pomocną i życzliwą obsługę, która oprowadzi ją po klubie, opowie o wyposażeniu i możliwościach treningowych. Będzie mogła również dokonać pomiaru swojej kondycji na FitQuest – innowacyjnym urządzeniu do pomiaru sprawności fizycznej.

Karnety dostępne są online na www.localhost/cityfit/ (opcja kup karnet/kup prezent). Po sfinalizowaniu transakcji nabywca otrzyma na skrzynkę mailową specjalny voucher podarunkowy, który po wydrukowaniu można wręczyć mamie. A potem jak najszybciej wyciągnąć ją na wspólny trening.