Masz 16+ lat i szukasz pomysłu na fajne spędzenie wakacji w mieście? A może jesteś rodzicem lub starszym rodzeństwem nastolatka i chcesz zarazić go miłością do sportu i aktywności fizycznej? Spędźcie to lato z CityFit!

Wakacje to dla młodzieży czas zasłużonej laby. Odpada szkolna rutyna, w kąt idą książki, zajęcia pozalekcyjne… i nagle robi się bardzo dużo wolnego czasu. To idealny moment na odkrycie nowej pasji, zadbanie o swoją formę, wygląd, siłę i sprawność fizyczną. Czyli na pierwszą wizytę na siłowni ?
Dlaczego warto? Oto nasza „pigułka” motywacyjna, czyli co zyskasz dzięki treningom w CityFit:
1. Wygląd – każdy z nas chce fajnie wyglądać i dobrze czuć się w swojej skórze. Trenując na siłowni, dbając o zdrową dietę bardzo szybko dostrzeżesz efekty. W klubie fitness będziesz mógł/mogła rzeźbić swoje ciało, kształtować je tak jak chcesz. Jeżeli zaczniesz teraz i będziesz uczciwie pracować, po wakacjach wrócisz do szkoły w całkiem nowym wydaniu ?.
2. Siła i sprawność – twój organizm bardzo szybko podziękuje Ci za aktywność wyraźną poprawą kondycji i wydolności. Dzięki treningom nie tylko bez trudu zaliczysz WF, ale również wystartujesz ze znajomymi w maratonie, przetańczysz całą noc w klubie, a na koncercie weźmiesz „na barana” koleżankę. Sprawność fizyczna przydaje się w każdym wieku, ale u młodych otwiera najwięcej możliwości. Korzystaj!
3. Pewność siebie – wyglądasz dobrze, a twój organizm „nadąża” za wszystkim co robisz. Jesteś nie tylko pełen/pełna energii, ale również świetnie się ze sobą czujesz. Nie chodzi tylko o ten magiczny moment kupowania nowych ciuchów, ale również o świadomość „mogę wszystko”. Jeżeli pokonasz swoje lenistwo i inne blokady na siłowni, o wiele łatwiej będzie ci je przekraczać również w innych sferach życia.
4. Sprawność intelektualna – pora na argument, który najbardziej przekona twoich rodziców. Regularna aktywność fizyczna może przyczynić się do lepszych wyników w nauce. Poprawia się koncentracja, lepiej panujesz nad emocjami. A jeżeli nauczysz się systematyczności treningowej jest szansa, że w innych dziedzinach będziesz równie konsekwentny, zmobilizowany i uporządkowany. Sport również uczy samodzielności.
5. Znajomi – klub fitness to świetne miejsce do spędzania czasu z innymi ludźmi. Możesz przychodzić z własnymi znajomymi, a już po kilku treningach będziesz miał nowych wśród klubowiczów. Zobaczysz jaką frajdę sprawiają wspólne treningi, niekończące się dyskusje o celach, metodach i efektach. Będziesz zaskoczony jakie wsparcie dostaniesz od innych (te „osiłki” stojące przy największych ciężarach to naprawdę super chłopaki – też kiedyś zaczynali i chętnie ci teraz doradzą).
6. Sposób na życie – kiedy już się przełamiesz i zmusisz do regularności bardzo szybko odkryjesz, że treningi stały się ważnym elementem twojego tygodnia. To nie kara, ale nagroda, twój czas, na który czekasz. Pokochasz ludzi, których tu spotkasz i zobaczysz jak wiele Was łączy. Poczujesz, że świetnie się bawisz, dzięki czemu efekty przychodzą znacznie łatwiej. Zrozumiesz, że klub fitness to Twoje Miejsce.

Dlaczego pokochasz CityFit?
• bo możesz trenować u nas już od 16 roku życia
• bo jesteśmy dla Ciebie zawsze otwarci: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wpadasz kiedy chcesz.
• bo karnet, z którym będziesz mógł korzystać z siłowni, jak i grupowych zajęć fitness* kosztuje u nas mniej niż u konkurencji, a do końca czerwca trwa super-promocja wakacyjna
• bo w tak atrakcyjnej cenie dajemy ci najlepszy na rynku sprzęt treningowy
• bo nie wymagamy żebyś podpisywał umowy na wiele miesięcy – trenujesz tak długo jak chcesz. Wracasz kiedy zatęsknisz ? A gdy wyjeżdżasz po prostu zawieszasz członkostwo.
• bo jesteśmy miejscem, w którym będziesz dobrze się czuł. Dbamy o świetną atmosferę i o to, żeby wszyscy klubowicze czuli się u nas doskonale. Pomagamy, doradzamy, inspirujemy się nawzajem oraz świetnie się bawimy na klubowych eventach
• bo tego lata będziemy zachęcać cię do wspólnych aktywności również poza klubem. Szukaj nas na zajęciach plenerowych, biegach miejskich, turniejach piłki plażowej, kinie letnim… Aby być na bieżąco dołącz do grupy twojego klubu CityFit na Facebooku.

*oferta zajęć grupowych nie dotyczy klubu CityFit Bydgoszcz.