Już wkrótce nastąpi otwarcie naszego pierwszego klubu w Wielkopolsce. Poznański CityFit zlokalizowany będzie w centrum handlowym Pestka (Al. Solidarności 47).

 

Klubowicze będą mieli do dyspozycji blisko 2200 mkw. nowoczesnej powierzchni treningowej, podzielonej na 9 ergonomicznych stref. Będziecie mogli korzystać z około 300 urządzeń treningowych topowych marek (m.in. TechnoGym).

 

W cenie karnetu uzyskacie również dostęp do grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień (m.in. zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną, możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu itd.)

 

Klub będzie czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). Nasi klubowicze nie muszą podpisywać długoterminowych umów, a członkostwo można w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych). Trenować można od 16. roku życia.

 

NIE PRZEGAP PRZEDSPRZEDAŻY!

 

Klub otwarty zostanie po wakacjach (dokładną datę podamy niebawem). Już 22 sierpnia ruszy przedsprzedaż karnetów. To doskonały czas, aby dołączyć do nas na wyjątkowo korzystnych warunkach.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź naszą stronę internetową oraz dołącz do grupy CityFit Poznań Pestka na Facebooku.