Chat with us, powered by LiveChat

uż w kwietniu polska sieć klubów fitness otworzy klub w FORUM Gdańsk. Będzie to druga lokalizacja w Trójmieście oraz 23. w całym portfolio CityFit, który jest obecnie największym operatorem klubów fitness 24h/7 w naszym kraju.

Klub o powierzchni 1600 mkw. znajdować się będzie na 2. i 3. piętrze centrum. Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). Parkować będzie można na parkingu FORUM Gdańsk – przez pierwsze 2 godziny gratis.
Przestrzeń treningowa podzielona zostanie na 8 ergonomicznych stref, w których znajdzie się około 300 urządzeń marek premium takich jak TechnoGym i Matrix. Do dyspozycji klubowiczów będą również: źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe, w których kupić można zdrowe przekąski czy strefa relaksu, w której będzie można podgrzać i zjeść posiłek po treningu czy naładować telefon. CityFit wyróżniają konkurencyjne ceny karnetów oraz liberalna polityka członkowska. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów oraz umożliwia okresowe zawieszenie członkostwa (np. na czas wakacji). Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem (m.in. rezerwacja miejsc na zajęciach fitness) realizowane są online. Z oferty klubu korzystać będą mogli również posiadacze pakietów sportowych OK System.

CityFit w FORUM Gdańsk będzie drugą – po Olivia Business Centre – lokalizacją sieci w Trójmieście.
„Forum Gdańsk to wyjątkowy miastotwórczy projekt, który został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców Gdańska. Czujemy się zaszczyceni mogąc dołączyć do grona Najemców uzupełniając bogatą ofertę rekreacyjną. Zależy nam na otwieraniu naszych klubów w doskonale skomunikowanych miejscach oferujących wiele możliwości dla osób je odwiedzających. Trójmiasto stanowi ważny punkt na mapie naszej ekspansji. Wkrótce można spodziewać się kolejnych projektów w ramach aglomeracji.” – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

„Poszerzanie oferty Forum jest dla nas bardzo istotne, ponieważ chcemy, aby nasi Goście znalezli tu dla siebie coś ważnego, atrakcyjnego i zdrowego. Jesteśmy przekonani, że CityFit znakomicie uzupełni ofertę Forum Gdańsk, gdyż od otwarcia mamy bardzo dużo zapytań o klub fitness.” – mowi Magdalena Gibney, Dyrektor Forum Gdańsk.
Klub powita pierwszych klubowiczów 17 kwietnia, ale karnet będzie można kupić wcześniej – w przedsprzedaży na www.cityfit.pl. W najbliższym czasie otwarte zostaną również kluby w Gliwicach (15 marca) oraz Lublinie (22 marca).

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2019.03.14

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2019.03.14

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!