Chat with us, powered by LiveChat

Posiadacze aplikacji Andjoy należącej do Sodexo mogą trenować we wszystkich klubach CityFit. To trzeci, po MultiSport i OK System, program sportowy, honorowany przez sieć.

– Powierzchnia treningowa oraz liczba sprzętu oferowanego w naszych 23 klubach, jak również  wszystkie innowacje, które wprowadziliśmy w ostatnich miesiącach, pozwalają nam na otwarcie się na dodatkową grupę użytkowników. Mamy pewność, że zapewnimy im komfortowe warunki treningu, a dzięki profesjonalnej obsłudze i pionierskim rozwiązaniom technologicznym będziemy aktywnie wspierać ich na każdym punkcie styku z marką CityFit.  – mówi Łukasz Gądek, Członek Zarządu CityFit.

– Andjoy to nowe rozwiązanie od Sodexo, które pozwala użytkownikowi na swobodny wybór takich aktywności, które pozytywnie wpływają na jego poczucie wellbeingu. Może on zdecydować się zamówić zdrowy catering do pracy, wybrać się do kina lub też skorzystać z oferty sportowej. Teraz użytkownicy aplikacji Andjoy mogą korzystać z nowoczesnych placówek należących do sieci CityFit. Prosta w obsłudze aplikacja mobilna zapewnia każdemu użytkownikowi od razu po zainstalowaniu dostęp do wielu miejsc i usług, dzięki czemu może on zadecydować, jaka forma relaksu i dbania o siebie najbardziej mu odpowiada. – dodaje Maciej Bieńkowski, Andjoy Offer Director w Sodexo Benefits & Rewards Services Polska.

Użytkownicy Andjoy mogą korzystać z klubów CityFit po uprzedniej rejestracji online. Aby uzyskać dostęp do klubu muszą potwierdzić wejście w aplikacji Andjoy należącej do Sodexo, a następnie wygenerować kod QR w aplikacji CityFit. Potem wystarczy zeskanować kod w czytniku przy portalach wejściowych. To rozwiązanie zapewnia dostęp do wszystkich placówek CityFit przez całą dobę – również w niedziele, święta czy w godzinach nocnych, kiedy klub działa bezobsługowo.

 

Szczegółowe informacje dla użytkowników Andjoy znajdują się na stronie www.cityfit.pl/andjoy.

Kluby CityFit lokalizowane są na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach. Sieć dba o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania. Proces zakupu karnetu i zarządzania członkostwem (np. rezerwacja miejsca na zajęciach fitness) realizowany jest online. Nowoczesna przestrzeń treningowa każdego klubu podzielona jest na strefy tematyczne (m.in. cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, warm-up cool-down, trening funkcjonalny, sala fitness, cross-training oraz strefa relaksu, w której można podgrzać posiłek i doładować telefon). Przestrzeń wyposażona jest w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness) i profesjonalne nagłośnienie (Bose). Klubowicze mają do dyspozycji udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Wszystko po to, by trening był przyjemnością. Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness. Marka rozwija również wachlarz usług dodatkowych, oferując między innymi nowoczesny system rezerwacji i zakupu treningów personalnych na www.trenerzy.cityfit.pl.

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2020.02.06

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2020.02.06

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!