Chat with us, powered by LiveChat

CityFit i Jacek Bilczyński włączają się w 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego tematem przewodnim jest walka z sepsą. Do 30 stycznia na platformie Allegro można licytować roczny karnet do sieci klubów fitness z opcją multidostępu wraz z konsultacją treningową lub dietetyczną u Jacka Bilczyńskiego.

 • Trwa 31. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której motywem przewodnim jest walka z sepsą.
 • Sieć klubów fitness CityFit, we współracy z Jackiem Bilczyńskim, przekazała na aukcję roczny karnet do wszystkich klubów wraz z wyjątkową konsultacją treningową lub dietetyczną.
 • Karnet wraz z konsultacją można licytować na Allegro do 30 stycznia; link w treści artykułu.

Sieć klubów fitness CityFit z radością włącza się w 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Do wylicytowania wyjątkowy fant przygotoway we współpracy z uznanym w branży fitness dietetykiem, trenerem i fizjoterapeutą, Jackiem Bilczyńskim.

Celem zbiórki WOŚP w tym roku jest zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do tego stanu. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji można wspierać poprzez rozmaite kanały elektroniczne, m. in. platformę Allegro.

To właśnie tam można licytować roczny karnet do sieci klubów fitness CityFit wraz z konsultacją treningową lub dietetyczną u Jacka Bilczyńskiego (do wyboru przez zwycięzcę aukcji). Obie opcje są świetną propozycją zarówno dla osób początkujących, dopiero rozpoczynających przygodę ze zdrowym stylem życia, siłownią czy zdrowym odżywianiem, jak i dla osób zaawansowanych, poszukujących wsparcia w osiągnięciu sprecyzowanych celów treningowych lub dietetycznych.

Karnet wraz z konsultacją można licytować tutaj: https://allegro.pl/oferta/karnet-fitness-cityfit-konsultacja-j-bilczynski-13089848990

WOŚP 2023 aukcja Allegro

ROCZNY KARNET DO CITYFIT

CityFit to ogólnopolska sieć całodobowych klubów fitness. Kluby w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Toruniu, Wałbrzychu i Warszawie otwarte są dla klubowiczów 24/7, a wejście odbywa się bezobsługowo poprzez nowoczesne portale i czytniki kodów w aplikacji. W Puławach znajduje się klub w formacie CityFit Blue, dostępny codziennie w godz. 6-23.

Zwycięzca licytacji będzie miał do dyspozycji:

 • nieograniczony dostęp do wszystkich klubów w formie multi-dostępu – także w święta, bo wówczas kluby też są czynne,
 • darmowe plany dietetyczne i treningowe,
 • nowoczesny sprzęt najlepszych marek sportowych,
 • nielimitowany dostęp do filtrowanej wody ze specjalnych źródełek,
 • szeroki wybór zajęć grupowych,
 • świetnie zaprojektowaną przestrzeń z nowoczesnymi szatniami, funkcjonalnym układem stref treningowych, strefą relaksu, w której można odpocząć po treningu,
 • fachową pomoc personelu,
 • darmowe WiFi.

I to wszystko przez 12 miesięcy od daty zarejestrowania karnetu (niezależnej od daty wygrania licytacji)!

KONSULTACJA Z JACKIEM BILCZYŃSKIM

Jacek Bilczyński jest dobrze znanym w świecie fitness autorytetem w dziedzinie zdrowego trybu życia. Z wykształcenia jest fizjoterapeutą i dietetykiem. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medyczny.

Wydał 3 bestsellerowe książki, które sprzedały się w nakładzie blisko 300 tysięcy egzemplarzy. Jest szkoleniowcem, specjalistą w zakresie żywienia i treningu. Stale gości w roli eksperta w programach telewizji śniadaniowej Pytanie na Śniadanie w TVP oraz Dzień Dobry TVN. Był współtwórcą i redaktorem naczelnym czasopisma Fit Magazyn. Publikuje na łamach branżowych czasopism oraz największych portali informacyjnych i rozrywkowych: Onet, Interia, Gazeta.pl, WP.

Zwycięzca licytacji ma do wyboru jednorazową konsultację treningową lub dietetyczną.

 

Konsultacja treningowa:

 • obejmie m. in. analizę dotychczasowych doświadczeń i nawyków treningowych, celów treningowych, preferencji i ograniczeń zdrowotnych oraz dobranie odpowiednich ćwiczeń, które pozwolą na realizację założonych wyników,
 • może odbyć się wyłącznie stacjonarnie w jednym z pięciu klubów CityFit w Warszawie (do wyboru kluby CityFit: Rondo ONZ, Rondo Wiatraczna, Reduta, Targówek oraz PDT Wola) – termin zostanie uzgodniony w porozumieniu ze zwycięzcą licytacji oraz Jackiem Bilczyńskim.

 

Konsultacja dietetyczna:

 • obejmie m. in. analizę dotychczasowych nawyków żywieniowych, ewentualnych nietolerancji pokarmowych, ogólnego stanu zdrowia i trybu życia, poziomu aktywności fizycznej, preferencji żywieniowych i celów diety oraz propozycję zbilansowanego jadłospisu dopasowanego do indywidualnych potrzeb,
 • może odbyć się stacjonarnie w Warszawie lub online; termin zostanie uzgodniony w porozumieniu ze zwycięzcą licytacji oraz Jackiem Bilczyńskim.

 

Licytacja trwa do 30.01.2023 r.

Przeczytaj również

2023.01.20

Bezpłatne karnety dla seniorów - program aktywizacji osób starszych w CityFit!

2 stycznia 2023 r., w sieci klubów fitness CityFit wystartuje Projekt Senior.

2023.01.20

CityFit jedną z najsilniejszych marek w Polsce! Rozdano Superbrands.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji prestiżowych nagród było hasło „Silne marki na trudne cza...

📣 Tylko teraz! Wpisowe za 0 zł i 69 zł za 1. mies. w karnecie 6 miesięcznym!