Chat with us, powered by LiveChat

CityFit i Jacek Bilczyński włączają się w 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego tematem przewodnim jest walka z sepsą. Do 30 stycznia na platformie Allegro można licytować roczny karnet do sieci klubów fitness z opcją multidostępu wraz z konsultacją treningową lub dietetyczną u Jacka Bilczyńskiego.

 • Trwa 31. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której motywem przewodnim jest walka z sepsą.
 • Sieć klubów fitness CityFit, we współracy z Jackiem Bilczyńskim, przekazała na aukcję roczny karnet do wszystkich klubów wraz z wyjątkową konsultacją treningową lub dietetyczną.
 • Karnet wraz z konsultacją można licytować na Allegro do 30 stycznia; link w treści artykułu.

Sieć klubów fitness CityFit z radością włącza się w 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Do wylicytowania wyjątkowy fant przygotoway we współpracy z uznanym w branży fitness dietetykiem, trenerem i fizjoterapeutą, Jackiem Bilczyńskim.

Celem zbiórki WOŚP w tym roku jest zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do tego stanu. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji można wspierać poprzez rozmaite kanały elektroniczne, m. in. platformę Allegro.

To właśnie tam można licytować roczny karnet do sieci klubów fitness CityFit wraz z konsultacją treningową lub dietetyczną u Jacka Bilczyńskiego (do wyboru przez zwycięzcę aukcji). Obie opcje są świetną propozycją zarówno dla osób początkujących, dopiero rozpoczynających przygodę ze zdrowym stylem życia, siłownią czy zdrowym odżywianiem, jak i dla osób zaawansowanych, poszukujących wsparcia w osiągnięciu sprecyzowanych celów treningowych lub dietetycznych.

Karnet wraz z konsultacją można licytować tutaj: https://allegro.pl/oferta/karnet-fitness-cityfit-konsultacja-j-bilczynski-13089848990

WOŚP 2023 aukcja Allegro

ROCZNY KARNET DO CITYFIT

CityFit to ogólnopolska sieć całodobowych klubów fitness. Kluby w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Toruniu, Wałbrzychu i Warszawie otwarte są dla klubowiczów 24/7, a wejście odbywa się bezobsługowo poprzez nowoczesne portale i czytniki kodów w aplikacji. W Puławach znajduje się klub w formacie CityFit Blue, dostępny codziennie w godz. 6-23.

Zwycięzca licytacji będzie miał do dyspozycji:

 • nieograniczony dostęp do wszystkich klubów w formie multi-dostępu – także w święta, bo wówczas kluby też są czynne,
 • darmowe plany dietetyczne i treningowe,
 • nowoczesny sprzęt najlepszych marek sportowych,
 • nielimitowany dostęp do filtrowanej wody ze specjalnych źródełek,
 • szeroki wybór zajęć grupowych,
 • świetnie zaprojektowaną przestrzeń z nowoczesnymi szatniami, funkcjonalnym układem stref treningowych, strefą relaksu, w której można odpocząć po treningu,
 • fachową pomoc personelu,
 • darmowe WiFi.

I to wszystko przez 12 miesięcy od daty zarejestrowania karnetu (niezależnej od daty wygrania licytacji)!

KONSULTACJA Z JACKIEM BILCZYŃSKIM

Jacek Bilczyński jest dobrze znanym w świecie fitness autorytetem w dziedzinie zdrowego trybu życia. Z wykształcenia jest fizjoterapeutą i dietetykiem. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medyczny.

Wydał 3 bestsellerowe książki, które sprzedały się w nakładzie blisko 300 tysięcy egzemplarzy. Jest szkoleniowcem, specjalistą w zakresie żywienia i treningu. Stale gości w roli eksperta w programach telewizji śniadaniowej Pytanie na Śniadanie w TVP oraz Dzień Dobry TVN. Był współtwórcą i redaktorem naczelnym czasopisma Fit Magazyn. Publikuje na łamach branżowych czasopism oraz największych portali informacyjnych i rozrywkowych: Onet, Interia, Gazeta.pl, WP.

Zwycięzca licytacji ma do wyboru jednorazową konsultację treningową lub dietetyczną.

 

Konsultacja treningowa:

 • obejmie m. in. analizę dotychczasowych doświadczeń i nawyków treningowych, celów treningowych, preferencji i ograniczeń zdrowotnych oraz dobranie odpowiednich ćwiczeń, które pozwolą na realizację założonych wyników,
 • może odbyć się wyłącznie stacjonarnie w jednym z pięciu klubów CityFit w Warszawie (do wyboru kluby CityFit: Rondo ONZ, Rondo Wiatraczna, Reduta, Targówek oraz PDT Wola) – termin zostanie uzgodniony w porozumieniu ze zwycięzcą licytacji oraz Jackiem Bilczyńskim.

 

Konsultacja dietetyczna:

 • obejmie m. in. analizę dotychczasowych nawyków żywieniowych, ewentualnych nietolerancji pokarmowych, ogólnego stanu zdrowia i trybu życia, poziomu aktywności fizycznej, preferencji żywieniowych i celów diety oraz propozycję zbilansowanego jadłospisu dopasowanego do indywidualnych potrzeb,
 • może odbyć się stacjonarnie w Warszawie lub online; termin zostanie uzgodniony w porozumieniu ze zwycięzcą licytacji oraz Jackiem Bilczyńskim.

 

Licytacja trwa do 30.01.2023 r.

Przeczytaj również

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2023.01.20

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!

WOŚP 2024: aukcje CityFit

2023.01.20

32. finał WOŚP: kampania reklamowa i karnet fitness od CityFit!

CityFit wystawia na aukcję wyjątkowy fant dla firm.