Chat with us, powered by LiveChat

30 sierpnia 2022 r. polska sieć całodobowych klubów fitness otworzyła pierwszy klub w formacie CityFit Blue. Showroom nowego modelu biznesowego dostępnego również w formie franczyzy mieści się w Galerii Zielona w Puławach przy ulicy Lubelskiej 2. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Jakość z wielkich siłowni dużych miast przeniesiona na grunt mniejszych miejscowości. Czy to może zadziałać? Frekwencja na otwarciu udowadnia, że tego właśnie oczekują puławianie.

Spodziewaliśmy się sporej frekwencji podczas wydarzenia, jak przy każdym z naszych wcześniejszych otwarć – dobra przedsprzedaż jest świetnym prognostykiem na dzień otwarcia – jednak kolejka, która o 17:00 ustawiła się przed wejściem przeszła nasze oczekiwania. To oraz reakcje klubowiczów po pierwszym treningu utwierdzają nas w przekonaniu, że nowe rozwiązania, który tworzyliśmy w oparciu o badania potrzeb klientów oraz nasze doświadczenie w prowadzeniu klubów były całkowicie trafione – mówi Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

CityFit Blue to zupełnie nowy koncept biznesowy, całkowicie odmieniony design wnętrz i nowatorskie rozwiązania dostosowane do specyfiki i preferencji użytkowników w mniejszych i średnich miastach. Na powierzchni 1150 mkw. znajduje się 6 stref treningowych: funkcjonalna, wolnych ciężarów, maszyn oporowych, cardio, studio zajęć grupowych, strefa relaksu – wyposażonych w sprzęt renomowanego producenta Matrix. Podobnie jak w klubach CityFit, klubowicze CityFit Blue w cenie karnetu otrzymują dostęp do wszystkich stref i zajęć grupowych oraz udogodnień takich jak: źródełka z wodą filtrowaną, plany treningowe i diety dostępne w aplikacji CityFit, urządzenia do analizy składu ciała czy WiFi. Na recepcji, można zakupić wodę, napoje, gadżety treningowe, a także kupić kawę lub posiłek. W CityFit Blue pojawi się również nowość – dystrybutory z napojami izotonicznymi. Klienci mogą również mogli korzystać z funkcjonalności aplikacji CityFit (m.in. rezerwacja zajęć grupowych i treningów personalnych czy zarządzanie członkostwem) oraz brać udział w programach lojalnościowych z atrakcyjnymi nagrodami.

 

– Koncept, który powstał w Puławach jest nowym formatem klubów  – o mniejszej powierzchni, zoptymalizowanym pod inne demograficznie miejscowości. Jest to również przykład oferty dla osób zainteresowanych współpracą franczyzową z naszą siecią i otworzeniem klubu pod szyldem CityFit Blue. Przyszłym partnerom oferujemy rozpoznawalną markę, niezwykle skuteczne narzędzia do sprzedaży online, i co najważniejsze dochodowy i w pełni skalowalny model biznesowy oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz stałe wsparcie umożliwiające szybszy rozwój.  – dodaje Łukasz Gądek.

 

W odróżnieniu od klasycznego konceptu CityFit, klub CityFit Blue nie jest czynny całą dobę. Dostęp odbywa się poprzez recepcję w wyznaczonych godzinach. Od  poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00, natomiast w weekendy między 8:00 a 20:00. Klub działa codziennie, również w święta. Parkować można na bezpłatnym parkingu galerii. Z oferty mogą korzystać również użytkownicy programów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport i Fit Profit.

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2022.09.01

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2022.09.01

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!