Klub fitness Poznań Pestka - Strefy - CityFit Klub fitness Poznań Pestka - Strefy - CityFit
Dołącz od 69.95 PLN/MIES.
Brak umów długoterminowych contract
CityFit
Poznań Pestka
Karnet standard tylko
99,95 zł/mies.
Kup karnet
 • Strefa

  RELAKSU

  W tej strefie możesz swobodnie odpoczać po odbytym treningu.

  Strefa

  cardio

  Strefa zawiera kilkanaście różnych urządzeń cardio w liczbie gwarantującej swobodny dostęp do sprzętu: od klasycznych stepperów po nowoczesne wielopłaszczyznowe maszyny eliptyczne.

  Strefa

  MASZYN OPOROWYCH

  Strefa wyposażona w pełen zakres maszyn oporowych ze stosem dedykowanych zarówno osobom zaawansowanym, jak i początkującym. Wyposażenie zapewnia doskonałą ergonomię ruchu i precyzyjny dobór obciążeń. Można w niej prowadzić treningi wzmacniające oraz kształtujące sylwetkę.

  Strefa

  SPORTÓW WALKI

  Strefa

  WARM-UP COOL-DOWN

  Strefa dedykowana osobom zaczynającym oraz kończącym trening. Znajduje się tu odpowiedni sprzęt, a atmosfera sprzyja przygotowaniu ciała na wysiłek. Jest to również idealne miejsce na potreningowe rozciąganie ciała i relaksację. Strefa wyposażona jest w maty, piłki gimnastyczne, ekspandery i gumy treningowe, bramę z wyciągami oraz lekkie obciążenia.

  Strefa

  FITNESS

  Doskonale klimatyzowana powierzchnia do treningów typu fitness. Wyposażona w sprzęt do treningów siłowych oraz body&mind. W salach fitness prowadzone są klasyczne zajęcia z instruktorem, takie jak: zumba, pump, TBC czy pilates. Zarówno sale, jak i cały klub fitness nagłośniony jest profesjonalnym sprzętem Bose, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku.

  Strefa

  TRENINGU FUNKCJONALNEGO

  Strefa o otwartej powierzchni do treningów z ciężarem własnego ciała. Wyposażona w sprzęt niezbędny do poprawy motoryki własnego ciała oraz stabilizacji, np.: TRX, Kinesis, sprzęt funkcjonalny Escape Fitness.

  Strefa

  CROSS FUNCTIONAL

  Miejsce dedykowane osobom, którym zależy zarówno na treningu siłowym, jak i tym które na pierwszym miejscu stawiają trening wytrzymałościowy. pozwala każdemu, bez względu na stopień zaawansowania, wykonać ćwiczenia wielostawowe typu przysiady, pompki w różnych wariantach oraz podciąganie na drążku. głównym atutem jest przestrzeń i akcesoria, które wykorzystywane podczas treningu pozwalają poprawić sprawność układu krążeniowo-oddechowego oraz wyrzeźbić sylwetkę.

  Strefa

  WOLNYCH CIĘŻARÓW

  Dedykowana treningom siłowym, doskonalone wyposażona zarówno pod kątem jakości, jak i objętości ciężarów. Znajdują się tu również takie urządzenia, jak: half-racki, pomost do ciężarów, zestaw maszyn półwolnych do profesjonalnych treningów atletycznych, ławki olimpijskie, wielostanowiskowa brama oraz suwnice.

Zrób sobie Wirtualny spacer po naszym klubie!