Chat with us, powered by LiveChat
spacer 360
89 95 STANDARD
69 95 WSZYSTKOMAJĄCY

Warszawa Sadyba Best Mall

ul. Powsińska 31,
02-903 Warszawa
spacer 360
89 95 STANDARD
69 95 WSZYSTKOMAJĄCY
1580 m²
powierzchni klubu
7
stref aktywności
300
urządzeń premium

Uwaga!

Klub tymczasowo nieczynny

×

O klubie

Trening w CityFit Sadyba nigdy nie będzie nudny! Duża klimatyzowana powierzchnia, świetna lokalizacja z bezpłatnym parkingiem, do tego centrum handlowe, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas przed i po treningu, jeśli czekają Cię zakupy. To wszystko w świetnej atmosferze, która przyciąga gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Oferujemy Ci aż 7 stref treningowych oraz klub czynny 24/7, dzięki czemu możesz planować swój trening o każdej porze dnia! Serwis sprzątający dba o czystość bez przerwy, dzięki czemu gwarantujemy Ci ćwiczenia w świetnych warunkach. Dostajesz do dyspozycji kilkadziesiąt bieżni, sprzęt do treningu siłowego, bogatą ofertę sprzętu cardio, zajęcia grupowe oraz wsparcie naszego zespołu!

Parking
Wewnętrzny i zewnętrzny na terenie galerii Sadyba Best Mall
Poziom 0/-1
Miejsc dla klubowiczów 1300
Rozpoczęta godzina postoju
Cena
00:00 - 23:59
3 godziny
bezpłatnie
4-ta
3 zł
5-ta
2 zł
każda kolejna
5 zł
Wejście nocne: od ul. Konstancińskiej

Strefy

Ćwicz wygodnie i efektywnie. Ergonomiczne rozmieszczenie maszyn sprawia, że cały trening możesz wykonać bez zbędnych przerw.
Obszar roboczy 3 kopia 7
Obszar roboczy 3 kopia 6
Obszar roboczy 3 kopia 11
Obszar roboczy 3 kopia 4
Obszar roboczy 3 kopia 8
Obszar roboczy 3 kopia 5
Obszar roboczy 3
Obszar roboczy 3 kopia 10
Obszar roboczy 3 kopia 2

Trenerzy

Możesz więcej niż myślisz. Osiągaj szybkie wyniki w krótkim czasie pod okiem najlepszych specjalistów.
Wojciech Wasilewski
Wojciech Wasilewski
Amadeusz Majcher
Amadeusz Majcher
Adam Zajac
Adam Zajac
Kamil Demczuk
Kamil Demczuk
+1

Zajęcia grupowe

Wyciśnij z treningu jeszcze więcej. Oferta dla każdego, świetni instruktorzy i niepowtarzalna atmosfera! Wybierz zajęcia dla siebie i zapisz się online.
Brazylijskie Pośladki
Brazylijskie Pośladki
Brazylijskie Pośladki
Specjalnie opracowany set treningowy, który ma na celu ujędrnić i wzmocnić mięśnie pośladków i ud. Dzięki prostym i efektywnym ćwiczeniom wykonywanym pod okiem instruktora Twoja pupa będzie zgrabna i jędrna.
Zumba
Zumba
Zumba
W kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza "baw się i ruszaj". Fuzja latynoskich rytmów i innowacyjnego systemu fitness. Marengu, salsa, cumbia, samba, flamenco, tango, cha-cha, rumba, twist w jednym. Nie musisz znać tanecznych kroków! Bawiąc się poprawisz swoją sylwetkę i zyskasz dobre samopoczucie. Naprawdę warto!
City Short: Pośladki
City Short: Pośladki
City Short: Pośladki
Ekspresowy trening, który ma na celu ujędrnić i wzmocnić mięśnie pośladków i ud. Dzięki prostym i efektywnym ćwiczeniom wykonywanym pod okiem instruktora Twoja pupa w krótkim czasie będzie zgrabna i jędrna.
Tabata
Tabata
Tabata
Tabata – intensywny trening, na którym angażujemy jak najwięcej mięśni naszego ciała, dzięki czemu przyspieszamy spalanie tkanki tłuszczowej i „podkręcamy” metabolizm. Ćwiczenia wykonujemy wykorzystując jedynie ciężar własnego ciała. Trening składa się z 5 rund - jedna runda to 8 ćwiczeń, każde ćwiczenie trwa 20 sekund z 10 sekundową przerwą.

Nasz zespół

Luiza Kałwak
Manager

Dostępność: PN-PT 7:00-22:00

Dominika Rabenda
Zastępca Managera

Dostępność: PN-PT 7:00-22:00