Święta to tradycyjny czas gorączkowych poszukiwań najlepszych prezentów dla naszych bliskich. Coraz częściej mamy jednak problem z wyborem – co ucieszy, będzie przydatne, pomoże wyrazić nasze uczucia i troskę, a przy tym nie zrujnuje budżetu?

A tymczasem rozwiązanie jest bardzo proste: karnet do klubu fitness! Prezent uniwersalny – doskonały dla partnera, przyjaciółki, kumpla, mamy czy brata. Bo przecież zdrowie, dobra forma fizyczna, atrakcyjny wygląd oraz związany z tym fantastyczny humor to coś, co jest zawsze na czasie. Zwłaszcza teraz, na fali noworocznych postanowień, będzie to strzał w dziesiątkę.

W sieci klubów CityFit od niedawna dostepny jest Intropack. Jest to specjalny pakiet, w którym oprócz karnetu uprawniającego do ćwiczeń w wybranym klubie CityFit otrzymujemy indywidualny trening z akredytowanym trenerem. Dlatego jest to pomysł na prezent dla kogoś, kto albo nigdy nie ćwiczył, albo wręcz przeciwnie – trenował regularnie, ale w ostatnim czasie zabrakło mu motywacji.

– Nasi trenerzy pomogą rozpocząć przygodę z fitnessem, nauczą jak korzystać z urządzeń, jakie ćwiczenia wykonywać, gdy jesteśmy początkujący. Osobom bardziej doświadczonym pokażą z kolei jak zmodyfikować trening, by osiągać rezultaty lepsze niż dotychczas. Zawsze podkreślam, że nie ma lepszej metody na osiągnięcie treningowego celu, niż indywidualna praca ze specjalistą, który poprowadzi nas przez ten proces – od ustalenia celów wprost do ich osiągnięcia. – mówi Michał Kowalski, trener i manager sieci CityFit.

Intropack w CityFit kosztuje 199 złotych (w CityFit Bielsko-Biała oraz CityFit Wałbrzych 179 zł), a w jego skład wchodzi: karnet uprawniający do korzystania z oferty wybranego klubu przez 1 miesiąc (siłownia oraz grupowe zajęcia fitness) oraz 1 indywidualny trening z trenerem personalnym. Ale to nie wszystkie korzyści. Posiadacze Intropacka są zwolnieni z opłaty wpisowej do CityFit, a także zyskują nieograniczony dostęp do FitQuest – innowacyjnego rozwiązania do pomiaru sprawności organizmu. Urządzenie mierzy poziom „fitnessowego IQ”, bazując na 8 kluczowych parametrach treningowych. Dzięki temu można precyzyjnie i kompleksowo badać poziom sprawności, diagnozować swoje silne i słabe strony oraz monitorować postępy treningowe.

– Fitquest nie tylko pokazuje nam nad czym powinniśmy popracować, ale również pozwala na bieżąco sprawdzać czy trening, który wykonujemy przynosi spodziewane efekty. W rezultacie zdecydowanie szybciej dochodzimy do upragnionej formy i sylwetki. – dodaje trener CityFit.

 

A wówczas pozostaje tylko podziękować Mikołajowi, który nas tak troskliwie obdarował.

 

Lista klubów CityFit, w których dostępny jest Intropack: