Chat with us, powered by LiveChat

30 sierpnia operator całodobowych klubów fitness CityFit rusza z nowym konceptem biznesowym CityFit Blue. Pierwszy lokal powstaje w Puławach. Już 8 sierpnia rusza przedsprzedaż karnetów.

Puławianie będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji — przy zakupie karnetu 8 sierpnia, mogą oszczędzić aż 39,95 zł. Cena 79,95 zł obowiązuje tylko przez 24h. Po tym dniu aż do dnia otwarcia nowi klubowicze będą mogli kupić karnet za 89,95 zł, oszczędzając 29,95 zł.

PUŁAWY, GALERIA ZIELONA, UL. LUBELSKA 2

Nowy lokal powstaje w Galerii Zielonej (ul. Lubelska 2). Na powierzchni 1150 mkw. znajduje się 6 stref treningowych: funkcjonalna, wolnych ciężarów, maszyn oporowych, cardio, studio zajęć grupowych, strefa relaksu – wyposażonych w sprzęt renomowanych producenta Matrix. Podobnie jak w klubach CityFit, klubowicze CityFit Blue w cenie karnetu otrzymają dostęp do wszystkich stref i zajęć grupowych oraz udogodnień takich jak: źródełka z wodą filtrowaną, plany treningowe i diety dostępne w aplikacji CityFit, urządzenia do analizy składu ciała czy WiFi. W strefie relaksu poza odpoczynkiem, będzie można zakupić wodę, napoje, gadżety treningowe, a także napić się kawy, kupić i zjeść posiłek. W CityFit Blue pojawi się również nowość – dystrybutory z napojami izotonicznymi. Klienci będą również mogli korzystać z funkcjonalności aplikacji CityFit (m.in. rezerwacja zajęć grupowych i treningów personalnych czy zarządzanie członkostwem) oraz brać udział w programach lojalnościowych z atrakcyjnymi nagrodami.

Klub będzie czynny codziennie, również we wszystkie niedziele i święta. Od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00, na natomiast w weekndy między 8:00 a 20:00.

To, co widzimy się w Galerii Zielona?

CityFit Blue Puławy to showroom nowego modelu biznesowego – klubów przystosowanych do działania w modelu franczyzowym – również w mniejszych miastach.

W odróżnieniu od klasycznego konceptu CityFit, kluby CityFit Blue nie będą czynne całą dobę. Dostęp będzie odbywał się poprzez recepcję w wyznaczonych godzinach. Parkować będzie można na bezpłatnym parkingu galerii. Z oferty będą mogli korzystać również użytkownicy programów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport i Fit Profit.

CityFit Blue Puławy pierwszych klubowiczów powita 30 sierpnia 2022 r., a jeszcze w tym roku zaplanowane jest otwarcie kolejnego klubu w nowym modelu CityFit Blue, na bydgoskim Fordonie.

– Koncept, który powstaje w Puławach jest nowym formatem klubów – o mniejszej powierzchni, zoptymalizowanym pod inne demograficznie miejscowości. Jest to również przykład oferty dla osób zainteresowanych współpracą franczyzową z naszą siecią i otworzeniem klubu pod szyldem CityFit Blue. Przyszłym partnerom oferujemy rozpoznawalną markę, dochodowy i w pełni skalowalny model biznesowy oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz stałe wsparcie umożliwiające szybszy rozwój. – mówi Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/7. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i przyjaznej atmosferze. Sieć dba o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania – zarówno treningowe, jak i biznesowe, za które nagrodzona została m.in. tytułem „Innowacja Branży Fitness”.

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2022.08.17

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2022.08.17

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!