Chat with us, powered by LiveChat
Wbijaj na trening!

CityFit od lat 15!

Siemanko! Super, że tutaj jesteś!

Chcesz zacząć trenować na siłowni? Poznawać nowych ludzi, świetnie się bawić, próbować różnych form zajęć w cenie jednego karnetu?
Jeśli masz już piętnaście lat (rocznikowo, a więc liczy się dla nas Twój rok urodzenia, a nie konkretna data), to pakuj torbę i wpadaj do nas!
Zapraszamy roczniki od 2008 w dół (czyli 2008, 2007, 2006 itd.) 😊

Szybciutko zapoznaj się z najważniejszymi informacjami, które zgromadziliśmy tu dla Ciebie, by było Ci łatwiej zacząć.

Zaczynamy!

Co zyskuję w CityFit?

CityFit to miejsce, w którym poznasz swoje mocne strony, rozwiniesz pasje i poznasz nowych ludzi, a może i nawet zawrzesz przyjaźnie na śmierć i życie!

1. Miejsce dla siebie – do CityFit możesz zajrzeć ZAWSZE. Jesteśmy dla Ciebie otwarci 24h/d, (wyjątek to klub w Puławach, który należy do odrębnego modelu CityFit Blue; tam jesteśmy dla Ciebie dostępni codziennie, w godzinach 06:00 – 23:00).
Codziennie. Tak, w niedziele i święta też!
2. Bezpieczną przestrzeń do treningów – zaopiekujemy się Tobą i pokażemy, jak korzystać z profesjonalnego sprzętu tak, by nie zrobić sobie krzywdy. Do dyspozycji masz przestronne, świetnie zaprojektowane kluby z wieloma strefami i salami do zajęć grupowych.
3. Wiele zajęć w jednym miejscu – boks, joga, pilates, TRX, cycling, a może kalistenika? W Twoim wieku chcesz próbować wielu rzeczy naraz, więc po co się ograniczać? Z karnetem CityFit dostajesz dostęp do wszystkich organizowanych przez nas zajęć grupowych. Przyjdź, zobacz i wybierz to, co spodoba Ci się najbardziej! Może odnajdziesz tu plan na swoją przyszłość?

4. Wiedzę o sobie i swoim ciele – w CityFit zmierzysz skład swojego ciała z technologiami Tanita i InBody, a także dostaniesz dostęp do statystyk swoich treningów. Zobaczysz, jak reagujesz na wysiłek, jak się rozwijasz, jaki masz wiek metaboliczny, ile mięśni, a ile tkanki tłuszczowej. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zadbać o fajną sylwetkę od najmłodszych lat!
5. Dostęp do świata fitness – to jeszcze nie dorosłość, ale jest równie fajne 😊! Z karnetem CityFit dołączysz do społeczności młodych, ambitnych ludzi, którzy zdecydowali, że chcą pracować na swój sukces razem z nami. Chodź do nas!
6. Fun! Po to tu dla Ciebie jesteśmy. Zbieraj znajomków i wpadajcie razem, bo w kupie raźniej! Trenujcie, wspierajcie się, uczcie nowych rzeczy i kręćcie filmiki na TikToka. W naszych klubach znajdziecie specjalnie oznaczone miejsca, w których zrobicie sobie dobre selfie i podzielicie się zajawką z przyjaciółmi.
7. Darmową wodę na trening i mikrofalówkę – może to i dodatki, ale życie to w końcu suma drobiazgów 😊. U nas odgrzejesz zupę od mamy i pierogi od babci od razu po treningu, nawet nie zdążysz zgłodnieć w drodze do domu. A woda w naszych źródełkach nigdy się nie kończy, więc nie musisz za każdym razem tachać ze sobą nowej butelki!
8. Atrakcyjne nagrody, które możesz wygrać w naszych programach lojalnościowych. Jeśli trenujesz regularnie, docenimy Twoją wytrwałość!

Jak kupić karnet do CityFit, gdy nie mam jeszcze 18 lat?

To bardzo proste! Potrzebujesz tylko zgody rodzica/opiekuna prawnego. Wszystko załatwisz szybko i przyjemnie.

KROK 1: Przeczytaj poniższą instrukcję w całości, zanim zabierzesz się do działania. Dzięki temu nie stracisz czasu na ciągłe doczytywanie, co dalej 😊.
KROK 2: Kliknij przycisk „Kup karnet”, który przeniesie Cię do podstrony, na której zakupisz karnet.

Kup karnet >>

KROK 3: Wybierz swoje miasto, a następnie klub, w którym będziesz trenować.
KROK 4: Wybierz interesujący Cię karnet: elastyczny, 6-miesięczny albo 12-miesięczny, a następnie uzupełnij swoje dane, zaznacz wymagane zgody i zarejestruj się w naszej bazie klientów klikając przycisk „Załóż konto”.
KROK 5: Dokończ uzupełnianie danych – teraz poprosimy Cię m. in. o numer PESEL, na bazie którego zweryfikujemy Twój wiek. Kliknij przycisk „Zapisz”. U dołu ekranu pojawi się do pobrania oświadczenie, które musisz wydrukować i dać do podpisu Rodzicowi/Opiekunowi prawnemu. Podpisując dokument, Twój Rodzic/Opiekun prawny wyraża zgodę na Twoje samodzielne korzystanie z klubu CityFit.
KROK 6: Podpisane oświadczenie dostarcz do klubu managerowi lub gym asystentowi (pon. – pt., w godz. 6:00 – 22:00, weekend: 8:00 – 20:00), który odblokuje na Twoim koncie możliwość zakupu karnetu (jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania, koniecznie wypytaj o wszystko managera!).
KROK 7: Kup swój karnet, pakuj torbę i wpadaj na trening do CityFit 😊!

Co spakować do torby na trening w CityFit?

1. Smartfon – konieczny do samoobsługowego wejścia do naszego klubu. Korzystając z naszej aplikacji wyświetlisz na ekranie specjalny QR kod i podłożysz go pod czytnik, a mechanizm otworzy dla Ciebie portal wejściowy do klubu.
2. Strój sportowy – wygodny, taki, w którym będziesz czuć się komfortowo. Luźny T-Shirt i szorty, a może obcisłe leginsy i dopasowana koszulka? Obie wersje są w porządku, sam/a wybierz, która będzie lepsza do treningu, który planujesz zrobić.
3. Buty – obowiązkowo! Nikt z nas nie lubi ćwiczyć na ubłoconej podłodze, prawda? Zabierz ze sobą wygodne buty sportowe na czystej, gumowej podeszwie i zmień je w szatni, zaraz po wejściu do klubu.
4. Ręcznik – a nawet ręczniki! Jeden wykorzystasz do treningu – połóż go na maszynie, na której ćwiczysz, by nie dotykać bezpośrednio powierzchni sprzętu. Drugi przyda Ci się po treningu, gdy pójdziesz pod prysznic. Możesz też zabrać i trzeci, malutki ręcznik do wycierania potu podczas ćwiczeń.
5. Klapki – przydadzą Ci się w łazience, gdy pójdziesz się wykąpać.
6. Kosmetyki – przede wszystkim żel pod prysznic, ale możesz też zabrać szampon, balsam czy peeling, jeśli planujesz dłuższy rytuał kąpielowy 😊.
7. Woda – a tak naprawdę wystarczy pusta butelka lub bidon, bo w CityFit wodę na trening masz za darmo! Pół litra, litr, a może dwa? Nie musisz zastanawiać się, którą butelkę kupić w sklepie, a potem martwić się, czy na pewno Ci wystarczy. Gdy tylko poczujesz pragnienie, skorzystaj z jednego z naszych źródełek i wracaj do treningu!
8. Kłódka – mała, najlepiej zamykana na szyfr, a nie na kluczyk, bo będziesz musiał-/a go później pilnować. Wykorzystasz ją do zamknięcia szafki w szatni, w której schowasz swoje rzeczy.

Po pewnym czasie sam/-a zauważysz, co jeszcze przyda Ci się podczas odwiedzin w naszym klubie. Może słuchawki, by słuchać muzyki lub podcastów podczas treningu? A może posiłek, który podgrzejesz w kuchence mikrofalowej, w naszej strefie relaksu?

Na pierwszy raz na pewno jednak wystarczy Ci tych kilka rzeczy z listy powyżej.

Jak trenować bezpiecznie w CityFit?

1. Nasze kluby to funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń, w której szybko się odnajdziesz. Przy pierwszej wizycie najlepiej poproś Gym Asystenta, by oprowadził Cię po klubie, pokazując, z ilu ciekawych opcji możesz skorzystać! CityFit to nie tylko bogato wyposażone siłownie, ale i dostęp do swoich statystyk treningowych w aplikacji, programy z nagrodami dla klubowiczów, możliwość pomiaru składu ciała, eventy tematyczne i wiele, wiele więcej!
2. Każdy trening rozpocznij od porządnej rozgrzewki! To bardzo ważne, by przygotować swoje ciało do wysiłku, dzięki czemu zmniejszysz ryzyko kontuzji. Po treningu skorzystaj z rolowania i stretchingu. Pozwoli Ci to zregenerować i rozciągnąć mięśnie po dobrze wykonanej pracy.
3. Pamiętaj, że Twoje ciało cały czas się rozwija i rośnie. Unikaj dużych ciężarów i zwracaj uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Jeśli masz wątpliwości, poproś o pomoc Gym Asystenta, który chętnie wyjaśni Ci jak prawidłowo korzystać z dostępnego sprzętu.
4. Korzystaj z Introfitów, czyli specjalnych zajęć instruktażowych, w których obsługa klubu pokaże Ci, jak bezpiecznie korzystać z wybranych maszyn. Możesz też wybrać coś innego z bogatej oferty zajęć grupowych. Harmonogram zajęć swojego klubu znajdziesz w aplikacji po założeniu konta.
5. Trenuj z trenerem personalnym. Nie jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, ale na pewno świetne rozwiązanie dla wszystkich dopiero wchodzących w świat siłowni. Nie musisz od razu wykupywać całych pakietów treningowych na miesiąc. Zacznij od jednych konsultacji, na których trener ustali Twoje cele treningowe i dobierze odpowiednie do Twojego wieku ćwiczenia.
6. Nie porównuj się do innych! W klubie fitness spotkasz różnych ludzi – tych, którzy dopiero zaczynają oraz tych, którzy ćwiczą wiele lat; tych, którzy trenują wyczynowo i tych, którzy robią to dla funu. Każdy jest u nas tak samo ważny, każdy ma swoje tempo i swoje ograniczenia. Skup się na sobie, swoim bezpieczeństwie i dobrej zabawie! Nie przejmuj się, że jakiś koks na ławeczce obok bierze 150 kg na klatę. Prawdopodobnie pracował na to wiele lat i Ty kiedyś też może to zrobisz. A może nie, to naprawdę nie o to w tym chodzi 😊.
7. Baw się! Trening ma sprawiać frajdę i przecież po to tu przychodzisz. Ciesz się fajnie spędzanym czasem, skrzykuj znajomych i wspólnie korzystajcie ze wszystkich możliwości CityFit!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pytaj, a będzie Ci odpowiedziane 😊.