Chat with us, powered by LiveChat

Dołącz do

Kup karnet

City Killer

Opis zajęć

City Killer to intensywny trening cardio nastawiony na wysoki wydatek energetyczny, poprawę kondycji i skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej. Dynamiczne ćwiczenia angażują całe ciało i pomagają podkręcić metabolizm.

Intensywność

Czas trwania

50 min

Dla kogo?

• Osoby szukające wysokiej intensywności
• Zaawansowani w treningu cardio”

Efekty

• Wysokie spalanie kalorii
• Lepsza kondycja
• Wyrzeźbienie ciała

Cel zajęć

Maksymalizacja spalania tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu.

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać City Killer w CityFit?

City Killer to intensywny trening cardio nastawiony na wysoki wydatek energetyczny, poprawę kondycji i skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej. Dynamiczne ćwiczenia angażują całe ciało i pomagają podkręcić metabolizm.

Wysokie spalanie kalorii

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką

Lepsza kondycja

Systematyczny wysiłek poprawia tolerancję na zmęczenie i pomaga dłużej utrzymać
dobre tempo pracy.

Wyrzeźbienie ciała

Ćwiczenia angażują wybrane partie ciała, pomagając poprawić napięcie mięśni i bardziej harmonijnie kształtować sylwetkę.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez
cały trening.

Wysokie spalanie kalorii

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką

Lepsza kondycja

Systematyczny wysiłek poprawia tolerancję na zmęczenie i pomaga dłużej utrzymać
dobre tempo pracy.

Wyrzeźbienie ciała

Ćwiczenia angażują wybrane partie ciała, pomagając poprawić napięcie mięśni i bardziej harmonijnie kształtować sylwetkę.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez
cały trening.

Zajęcia w cenie karnetu

Zajęcia City Killer w CityFit – silny core, prosta postawa.

W CityFit zajęcia grupowe masz bez dodatkowych opłat.

faq

Najczęstsze pytania

City Killer to intensywny trening cardio nastawiony na wysoki wydatek energetyczny, poprawę kondycji i skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej.

Maksymalizacja spalania tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu.

City Killer jest polecany szczególnie osobom szukającym wysokiej intensywności oraz zaawansowanym w treningu cardio.

Regularny trening City Killer umożliwia wysokie spalanie kalorii, lepszą kondycję oraz wyrzeźbienie ciała.

Nie znalazłeś/-aś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, aby pomóc.

Cardio&Shape

Opis zajęć

Cardio&Shape to zajęcia modelujące i wzmacniające mięśnie całego ciała z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. To trening ogólnorozwojowy, który poprawia kondycję, rzeźbi ciało, spala kalorie i redukuje tkankę tłuszczową.

Intensywność

Czas trwania

50 min

Dla kogo?

• Osoby nastawione na redukcję masy ciała
• Szukający urozmaiconego ruchu

Efekty

• Spadek wagi
• Wysmuklenie sylwetki
• Większa energia

Cel zajęć

Jednoczesne spalanie kalorii i ujędrnianie całego ciała.

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać Cardio&Shape w CityFit?

Cardio&Shape to zajęcia modelujące i wzmacniające mięśnie całego ciała z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. To trening ogólnorozwojowy, który poprawia kondycję, rzeźbi ciało, spala kalorie i redukuje tkankę tłuszczową.

Spadek wagi

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Wysmuklenie sylwetki

Ćwiczenia angażują wybrane partie ciała, pomagając poprawić napięcie mięśni i bardziej harmonijnie kształtować sylwetkę.

Większa energia

Ruch w grupie pobudza, daje satysfakcję i pomaga zakończyć zajęcia z lepszym nastawieniem.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez cały trening.

Spadek wagi

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Wysmuklenie sylwetki

Ćwiczenia angażują wybrane partie ciała, pomagając poprawić napięcie mięśni i bardziej harmonijnie kształtować sylwetkę.

Większa energia

Ruch w grupie pobudza, daje satysfakcję i pomaga zakończyć zajęcia z lepszym nastawieniem.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez cały trening.

Zajęcia w cenie karnetu

Zajęcia Cardio&Shape w CityFit – silny core, prosta postawa.

W CityFit zajęcia grupowe masz bez dodatkowych opłat.

faq

Najczęstsze pytania

Cardio&Shape to zajęcia modelujące i wzmacniające mięśnie całego ciała z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu

Jednoczesne spalanie kalorii i ujędrnianie całego ciała.

Cardio&Shape jest polecany szczególnie osobom nastawionym na redukcję masy ciała oraz osobom szukającym urozmaiconego ruchu.

Regularny trening Cardio&Shape pozwala wysmuklić sylwetkę
i obniża wagę.

Nie znalazłeś/-aś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, aby pomóc.

Fat Burning

Opis zajęć

Fat Burning to połączenie ćwiczeń aerobowych ukierunkowanych na spalanie tkanki tłuszczowej i ćwiczeń wzmacniających brzuch. Zadaniem treningu jest przyspieszenie przemiany materii i zrzucenie nadprogramowych kilogramów oraz wyrzeźbienie mięśni brzucha.

Intensywność

Czas trwania

50 min

Dla kogo?

• Osoby początkujące
• Osoby w trakcie redukcji wagi

Efekty

• Redukcja tkanki tłuszczowej
• Poprawa krążenia
• Lepsze samopoczucie

Cel zajęć

Utrzymanie optymalnego tętna do efektywnego spalania tkanki tłuszczowej.

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać Fat Burning w CityFit?

Fat Burning to połączenie ćwiczeń aerobowych ukierunkowanych na spalanie tkanki tłuszczowej i ćwiczeń wzmacniających brzuch. Zadaniem treningu jest przyspieszenie przemiany materii i zrzucenie nadprogramowych kilogramów oraz wyrzeźbienie mięśni brzucha.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Poprawa krążenia

Rytmiczny wysiłek pobudza pracę układu krążenia i wspiera lepsze dotlenienie organizmu.

Lepsze samopoczucie

Ruch w grupie pobudza, daje satysfakcję i pomaga zakończyć zajęcia z lepszym nastawieniem.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez cały trening.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Poprawa krążenia

Rytmiczny wysiłek pobudza pracę układu krążenia i wspiera lepsze dotlenienie organizmu.

Lepsze samopoczucie

Ruch w grupie pobudza, daje satysfakcję i pomaga zakończyć zajęcia z lepszym nastawieniem.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez cały trening.

Zajęcia w cenie karnetu

Zajęcia Fat Burning w CityFit – silny core, prosta postawa.

W CityFit zajęcia grupowe masz bez dodatkowych opłat.

faq

Najczęstsze pytania

Fat Burning to połączenie ćwiczeń aerobowych ukierunkowanych na spalanie tkanki tłuszczowej i ćwiczeń wzmacniających brzuch.

Spalalanie kalorii w rytmie dobrej zabawy!

Fat Burning jest polecany szczególnie osobom początkującym oraz osobom w trakcie redukcji wagi.

Regularny trening Fat Burning pozwala zredukować tkankę tłuszczową oraz poprawia krążenie i sprzyja lepszemu samopoczuciu.

Nie znalazłeś/-aś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, aby pomóc.

City Step

Opis zajęć

City Step to trening na stepach, który nie tylko spala tkankę tłuszczową, wzmacnia i rzeźbi ciało, ale też przyspiesza metabolizm.

Intensywność

Czas trwania

50 min

Dla kogo?

• Osoby lubiące treningi w rytm muzyki
• Osoby chcące wzmocnić nogi”

Efekty

• Wzmocnienie nóg i pośladków
• Poprawa koordynacji
• Redukcja kalorii

Cel zajęć

Poprawa wydolności i modelowanie nóg z wykorzystaniem stepu.

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać City Step w CityFit?

City Step to trening na stepach, który nie tylko spala tkankę tłuszczową, wzmacnia i rzeźbi ciało, ale też przyspiesza metabolizm.

Wzmocnienie nóg i pośladków

Ukierunkowane ćwiczenia aktywują mięśnie pośladków, pomagając je wzmocnić, ujędrnić i lepiej wykorzystywać w ruchu.

Poprawa koordynacji

Szybkie i precyzyjne sekwencje poprawiają współpracę całego ciała oraz reakcję na zmieniające się zadania.

Redukcja kalorii

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez
cały trening.

Wzmocnienie nóg i pośladków

Ukierunkowane ćwiczenia aktywują mięśnie pośladków, pomagając je wzmocnić, ujędrnić i lepiej wykorzystywać w ruchu.

Poprawa koordynacji

Szybkie i precyzyjne sekwencje poprawiają współpracę całego ciała oraz reakcję na zmieniające się zadania.

Redukcja kalorii

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez
cały trening.

Zajęcia w cenie karnetu

Zajęcia City Step w CityFit – silny core, prosta postawa.

W CityFit zajęcia grupowe masz bez dodatkowych opłat.

faq

Najczęstsze pytania

City Step to trening na stepach, który nie tylko spala tkankę tłuszczową, wzmacnia i rzeźbi ciało, ale też przyspiesza metabolizm.

Spalalanie kalorii w rytmie dobrej zabawy!

Fat Burning jest polecany szczególnie osobom początkującym oraz osobom w trakcie redukcji wagi.

Regularny trening Fat Burning pozwala zredukować tkankę tłuszczową oraz poprawia krążenie i sprzyja lepszemu samopoczuciu.

Nie znalazłeś/-aś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, aby pomóc.

Piloxing

Opis zajęć

Piloxing® – Piloxing to połączenie tańca, kickboxingu i ćwiczeń w pozycji stojącej, stosowanych w pilatesie. Twórczyni tej formy fitnessu – szwedka Viveca Jensen – określa go jako sposób na piękne, smukłe ciało oraz terapię na rzecz odzyskania równowagi duchowej.

Intensywność

Czas trwania

50 min

Dla kogo?

• Osoby szukające innowacyjnych zajęć
• Lubiący dynamiczny trening w grupie

Efekty

• Intensywne spalanie tłuszczu
• Wzmocnienie mięśni głębokich
• Poprawa elastyczności i postawy

Cel zajęć

Połączenie mocy boksu, giętkości pilatesu i tańca w celu rzeźbienia sylwetki.

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać Piloxing w CityFit?

Piloxing® to dynamiczne połączenie tańca, kickboxingu i ćwiczeń inspirowanych pilatesem. Zajęcia angażują całe ciało, wspierają kondycję, równowagę i modelowanie sylwetki.

Intensywne spalanie tłuszczu

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Wzmocnienie mięśni głębokich

Regularny udział w zajęciach Piloxing® pomaga rozwijać tę cechę w kontrolowany i uporządkowany sposób.

Poprawa elastyczności i postawy

Wzmacniasz mięśnie odpowiedzialne za stabilne ustawienie tułowia, co wspiera
wygodniejszą i bardziej świadomą postawę.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez
cały trening.

Intensywne spalanie tłuszczu

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Wzmocnienie mięśni głębokich

Regularny udział w zajęciach Piloxing® pomaga rozwijać tę cechę w kontrolowany i uporządkowany sposób.

Poprawa elastyczności i postawy

Wzmacniasz mięśnie odpowiedzialne za stabilne ustawienie tułowia, co wspiera
wygodniejszą i bardziej świadomą postawę.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez
cały trening.

Zajęcia w cenie karnetu

Zajęcia Piloxing w CityFit – silny core, prosta postawa.

W CityFit zajęcia grupowe masz bez dodatkowych opłat.

faq

Najczęstsze pytania

Piloxing to dynamiczne połączenie tańca, kickboxingu i ćwiczeń inspirowanych pilatesem.

Połączenie mocy boksu, giętkości pilatesu i tańca w celu rzeźbienia sylwetki.

Piloxing jest polecany szczególnie osobom szukającym innowacyjnych zajęć oraz lubiącym dynamiczny trening w grupie.

Regularny trening Piloxing pozwala intensywnie spalać tłuszcz
oraz wzmacnia mięśnie głębokie.

Nie znalazłeś/-aś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, aby pomóc.

City Killer – Spalanie i Modelowanie

Opis zajęć

City Killer – Spalanie I Modelowanie – jest to dynamiczny trening modelujący całe ciało z wykorzystaniem obciążenia zewnętrznego takiego jak hantle, talerze i stepy. Zajęcia zostały skonstruowane w taki sposób, aby zawierały zarówno statyczne ćwiczenia wzmacniające, jak i ćwiczenia o wysokiej intensywności. To świetny trening dla Ciebie!

Intensywność

Czas trwania

30 min

Dla kogo?

• Osoby nastawione na szybką redukcję
• Szukający bardzo intensywnego ruchu

Efekty

• Szybki spadek wagi
• Wyrzeźbione ciało
• Podkręcony metabolizm

Cel zajęć

Łączenie interwałów spalających z ćwiczeniami modelującymi wszystkie partie.

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać City Killer - Spalanie i Modelowanie w CityFit?

City Killer – Spalanie i Modelowanie to dynamiczny trening całego ciała z wykorzystaniem hantli, talerzy i stepów. Połączenie ćwiczeń wzmacniających z intensywnymi elementami cardio wspiera jednocześnie modelowanie sylwetki i spalanie kalorii.

Szybki spadek wagi

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Wyrzeźbione ciało

Ćwiczenia angażują wybrane partie ciała, pomagając poprawić napięcie mięśni i bardziej harmonijnie kształtować sylwetkę.

Podkręcony metabolizm

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez cały trening.

Szybki spadek wagi

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Wyrzeźbione ciało

Ćwiczenia angażują wybrane partie ciała, pomagając poprawić napięcie mięśni i bardziej harmonijnie kształtować sylwetkę.

Podkręcony metabolizm

Dynamiczna praca całego ciała zwiększa wydatek energetyczny i wspiera realizację celów związanych z sylwetką.

Energia grupy

Rytm zajęć i wspólna praca pomagają utrzymać motywację oraz zaangażowanie przez cały trening.

Zajęcia w cenie karnetu

Zajęcia City Killer – Spalanie i Modelowanie w CityFit – silny core, prosta postawa.

W CityFit zajęcia grupowe masz bez dodatkowych opłat.

faq

Najczęstsze pytania

City Killer – Spalanie i Modelowanie to dynamiczny trening całego ciała z wykorzystaniem hantli, talerzy i stepów. Połączenie ćwiczeń wzmacniających z intensywnymi elementami cardio wspiera jednocześnie modelowanie sylwetki i spalanie kalorii.

Łączenie interwałów spalających z ćwiczeniami modelującymi wszystkie partie.

City Killer – Spalanie i Modelowanie jest polecany szczególnie osobom nastawionym na szybką redukcję oraz osobom szukającym bardzo intensywnego ruchu.

Regularny trening City Killer – Spalanie i Modelowanie pozwala na szybki spadek wagi, wyrzeźbia ciało oraz podkręca metabolizm.

Nie znalazłeś/-aś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, aby pomóc.