Chat with us, powered by LiveChat
spacer 360
89 95 STANDARD
69 95 WSZYSTKOMAJĄCY
spacer 360
89 95 STANDARD
69 95 WSZYSTKOMAJĄCY
1600 m²
powierzchni klubu
8
stref aktywności
300
urządzeń premium

Uwaga!

Klub tymczasowo nieczynny

×

O klubie

Elastyczne warunki współpracy, karnet dostosowany do Twoich potrzeb, członkostwo, którym zarządzasz samodzielnie, online, wtedy kiedy potrzebujesz. To wszystko to tylko początek Twojej przygody! Już na wstępie przywita Cię nowoczesny system wstępu 24h, bez zbędnych kart i kluczyków wydawanych w recepcji. Nie oznacza to, że nie spotkasz uczynnych i pomocnych pracowników, którzy pomogą Ci zarówno w rejestracji, jak i w Twoich pierwszych krokach. Mimo dużej powierzchni, nie zgubisz się pośród kilku rozbudowanych stref treningowych bowiem każda z nich jest świetnie opisana a na terenie klubu znajdziesz mapy, które pozwolą Ci szybko się odnaleźć. Nasi klubowicze chwalą czystość klubu i to, że serwis sprzątający dba o porządek przez całą dobę. Twój trening będzie jeszcze bardziej efektywny, gdy zaczniesz korzystać z wysokiej jakości sprzętu, którego liczba na pewno Ci zaimponuje! Pragnienie w trakcie treningu? Nie ma sprawy! Klub wyposażony jest w ujęcie filtrowanej wody, dzięki czemu nie tylko zaoszczędzisz na zakupie wody butelkowanej, ale też nie musisz się martwić, że o niej zapomnisz. W iście amerykańskim stylu napijesz się nawet bez żadnego opakowania! Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Cię na tyle, że wkrótce zobaczymy Cię na treningu. Zapraszamy!

Parking
Parking w Galerii Forum
Poziom 2-6
Miejsc dla klubowiczów 1100
Rozpoczęta godzina postoju
Cena
00:00 - 23:59
2 godziny
bezpłatnie
3-cia
3 zł
4-ta
3 zł
5-ta
3 zł
6-ta
8 zł
każda kolejna
8 zł
Wejście nocne: od strony ul. 3 maja.

Strefy

Ćwicz wygodnie i efektywnie. Ergonomiczne rozmieszczenie maszyn sprawia, że cały trening możesz wykonać bez zbędnych przerw.
Obszar roboczy 3 kopia 7
Obszar roboczy 3 kopia 6
Obszar roboczy 3 kopia 11
Obszar roboczy 3 kopia 4
Obszar roboczy 3 kopia 8
Obszar roboczy 3 kopia 5
Obszar roboczy 3
Obszar roboczy 3 kopia 10
Obszar roboczy 3 kopia 2

Trenerzy

Możesz więcej niż myślisz. Osiągaj szybkie wyniki w krótkim czasie pod okiem najlepszych specjalistów.
Mikołaj Barc
Mikołaj Barc
Damian Górny
Damian Górny
MARCIN ZIELIŃSKI
MARCIN ZIELIŃSKI
Tomasz Adamczyk
Tomasz Adamczyk
+3

Zajęcia grupowe

Wyciśnij z treningu jeszcze więcej. Oferta dla każdego, świetni instruktorzy i niepowtarzalna atmosfera! Wybierz zajęcia dla siebie i zapisz się online.
City Killer - Spalanie I Modelowanie
City Killer - Spalanie I Modelowanie
City Killer - Spalanie I Modelowanie
City Killer - Spalanie i Modelowanie - jest to dynamiczny trening modelujący całe ciało z wykorzystaniem obciążenia zewnętrznego takiego jak hantle, talerze i stepy. Zajęcia zostały skonstruowane w taki sposób, aby zawierały zarówno statyczne ćwiczenia wzmacniające, jak i ćwiczenia o wysokiej intensywności. To świetny trening dla Ciebie!
Zdrowy Kręgosłup
Zdrowy Kręgosłup
Zdrowy Kręgosłup
Ruch połączony ze świadomym oddechem, rozluźnia mięśnie, dotlenia i oczyszcza ciało, niweluje napięcia i uspokaja psychikę. Podczas zajęć przejdziesz przez kilka etapów: skupienia, rozgrzania, rozciągnięcia, balansu, oczyszczenia, z energetyzowania oraz uspokojenia. Idealny zestaw dla miłośników zajęć mentalnych ale także dla wszystkich, którzy lubią trening funkcjonalny oraz siłowy w celu uniknięcia przykurczy i zapobieganiu kontuzjom układu ruchu.
Zajęcia Wprowadzające
Zajęcia Wprowadzające
Zajęcia Wprowadzające
Abyś jak najlepiej poznał/-a możliwości klubu CityFit i korzystał/-a z niego bezpiecznie, oferujemy Ci skorzystanie z 30-minutowych bezpłatnych zajęć wprowadzających.

Nasz zespół

Hubert Glubiak
Manager

Dostępność PN-PT 7:00-22:00

Krzysztof Penk
Zastępca Managera

Dostępność PN-PT 7:00-22:00