Chat with us, powered by LiveChat
Zajęcia grupowe

Znajdź zajęcia grupowe

Cardio

Fat Burning
Fat Burning
Fat Burning
Połączenie ćwiczeń aerobowych ukierunkowanych na spalanie tkanki tłuszczowej i ćwiczeń wzmacniających brzuch. Zadaniem treningu jest przyspieszenie przemiany materii i zrzucenie nadprogramowych kilogramów oraz wyrzeźbienie mięśni brzucha.
Tabata
Tabata
Tabata
Tabata – intensywny trening, na którym angażujemy jak najwięcej mięśni naszego ciała, dzięki czemu przyspieszamy spalanie tkanki tłuszczowej i „podkręcamy” metabolizm. Ćwiczenia wykonujemy wykorzystując jedynie ciężar własnego ciała. Trening składa się z 5 rund - jedna runda to 8 ćwiczeń, każde ćwiczenie trwa 20 sekund z 10 sekundową przerwą.
Trening Na Bieżniach
Trening Na Bieżniach
Trening Na Bieżniach
Aktywność fizyczna bazująca na treningu w formie cardio (bieganie po równej i pochyłej nawierzchni) oraz trening w formie ćwiczeń wzmacniających całe nasze ciało. Trening na bieżniach przeznaczony jest dla każdej grupy wiekowej, bez względu na stopień zaawansowania. Dzięki tej formie treningu można doskonale wysmuklić swoją sylwetkę oraz w szybkim czasie poprawić swoją kondycję. Zabawa ponad wszystko!
Cardio&Shape
Cardio&Shape
Cardio&Shape
Zajęcia modelujące i wzmacniające mięśnie całego ciała z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. To trening ogólnorozwojowy, który poprawia kondycję, rzeźbi ciało, spala kalorie i redukuje tkankę tłuszczową.
City Step
City Step
City Step
Trening na stepach, który nie tylko spala tkankę tłuszczową, wzmacnia i rzeźbi ciało, ale też przyspiesza metabolizm.
City Jump
City Jump
City Jump
Zajęcia na trampolinach przy bardzo energicznej muzyce. Lepsza kondycja, wysmuklona sylwetka i dużo endorfin!