Chat with us, powered by LiveChat
Praca w centrali Atrium Centrum, al. Jana Pawła II 27, Warszawa

O nas

CityFit, to dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness, lider w segmencie klubów otwartych 24h/7. Aktualnie mamy 22 kluby w całej Polsce i plany dynamicznej ekspansji zarówno w kraju jak i zagranicą. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby Polaków z naszą misją, aby przekazać im swoją pasję do zdrowego stylu życia!

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wysokiej jakości procesów HR we wspieranych zespołach i strukturach
  • zaangażowanie w procesy wspierające realizację celów biznesowych, m.in.: rekrutację i on-boarding, ocenę pracowniczą, planowanie sukcesji, rozwój i szkolenia, off-boarding, zarządzanie zmianą, planowanie celów, etc.
  • współpraca z szefami poszczególnych działów (HQ) oraz kadrą klubów; utrzymywanie relacji i kontaktu z pozostałymi pracownikami firmy
  • inicjowanie i współtworzenie rozwiązań, poszukiwanie usprawnień
  • prowadzenie wybranych projektów strategicznych na poziomie całej spółki

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie; mile widziana psychologia, socjologia, zarządzanie ZZL.
  • doświadczenie na stanowisku HRBP lub w podobnej roli (prowadzenie różnorodnych procesów HRowych); atutem będzie doświadczenie w pracy w strukturach wielooddziałowych
  • wiedza z zakresu prawa pracy oraz administracyjnych aspektów HR
  • wysoka świadomość biznesowa i umiejętności łączenia „narzędzi HR” z celami organizacji
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • pro-aktywność, nastawienie na szukanie rozwiązań w ramach bliskich kontaktów z biznesem
  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie (B2/C1).

To oferujemy

  • atrakcyjny pakiet płacowo-socjalny,
  • ambitną rolę w zespole odpowiedzialnym za newralgiczny obszar funkcjonowania firmy,
  • realny wpływ na rozwój firmy poprzez wdrażanie własnych pomysłów i realizację autorskich projektów,
  • pracę w modelu hybrydowym: HO oraz w biurze w Warszawie,
  • możliwości rozwoju kariery i awansu na stanowisko Dyrektora HR.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Zostaw swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą w przypadku otwarcia rekrutacji na stanowiska będące w zakresie Twoich zainteresowań.