Chat with us, powered by LiveChat

Wejście do klubu tylko z apką CityFit

Aplikacja CityFit będzie potrzebna Ci, by wejść do klubu. To w niej wygenerujesz kod QR, który po zeskanowaniu otwiera portale wejściowe w klubie. Dzięki temu możesz przyjść na trening o każdej porze dnia i nocy.

3 kroki do formy

1. Załóż konto w CityFit

Zarejestruj się tutaj lub w aplikacji CityFit  (robisz to tylko raz – pamiętaj, aby użyć tego samego numeru telefonu, którym zarejestrowałeś się w PZU).

2. Użyj aplikacji PZU

Przy każdej wizycie najpierw potwierdź chęć wejścia w aplikacji MojePZU.

Robisz to naciskając przycisk „Generuj kod” przy profilu klubu CityFit, do którego wchodzisz. Na ekranie pojawi się kod kreskowy, co oznacza, że Twoje wejście zostało odznaczone w systemie PZU.

Uwaga! Tego kodu nie skanujesz przy portalach wejściowych CityFit.

3. Użyj kodu QR z aplikacji CityFit

Teraz otwórz aplikację CityFit i zeskanuj wygenerowany w niej kod QR w czytniku przy portalu wejściowym. Portal otworzy się automatycznie i gotowe, zapraszamy na trening!

Pierwsza wizyta

{{ config.content }}

Cieszymy się, że tu jesteś. Szukasz informacji o nas? Za chwilę wszystko Ci opowiemy.

CityFit to nie tylko sieć klubów fitness. To miejsce, w którym osiągasz cele, zdobywasz kolejne wyżyny swoich umiejętności, poznajesz ludzi i spędzasz efektywnie czas wolny.

Aktualnie sieć ma aż 26 klubów w całej Polsce i liczba ta rośnie. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby Polaków, aby przekazać im swoją pasję do zdrowego stylu życia!

Możesz czuć się swobodnie, bez względu na to, kim jesteś, jak wyglądasz, czy na jakim etapie pracy nad swoją sylwetką jesteś.

Zgarniasz wszystko

Dostęp
do wszystkich klubów 24/7
Darmowa woda
na trening
Plany dietetyczne i treningowe za free
Dużo
dobrego sprzętu
Darmowe
zajęcia fitness