Chat with us, powered by LiveChat

Sieć klubów fitness CityFit wprowadziła kolejne rozwiązanie dla trenerów personalnych. W październiku wystartował program motywacyjny, w którym najbardziej zaangażowani trenerzy mogą otrzymać atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy programu będą zbierać punkty za treningi sprzedane za pośrednictwem klubowego systemu rezerwacji i zrealizowane w klubach CityFit. Premiowane będzie również zaangażowanie w eventy i akcje marketingowe skierowane do klubowiczów. Nagrodami w programie są m.in. vouchery na kursy doszkalające w Mauricz Training Center, zestawy audio BOSE czy pakiety gadżetów CityFit.

Program potrwa do końca roku. Skierowany jest do osób o statusie Trenera Współpracującego oraz Trenera Akredytowanego.

Program motywacyjny jest uzupełnieniem i rozwinięciem naszej oferty dla trenerów personalnych. Chcemy premiować te osoby, które są najbardziej zaangażowane we współpracę z nami. – mówi Michał Bukraba, Personal Training Manger w CityFit.

Nowe warunki współpracy z trenerami personalnymi CityFit wprowadził w styczniu tego roku. Marka proponuje trenerom 3 formy prowadzenia treningów, dostosowane do poziomu kompetencji oraz chęci zaangażowania się we współpracę z firmą. Trenerzy Akredytowani to osoby o sprawdzonych przez CityFit kompetencjach, które na stałe blisko współpracują z marką. Korzystają oni z systemu rezerwacji treningów online, ich wizytówki i kalendarze są dla klubowiczów na stronie klubu (https://cityfit.pl/trening-personalny), mogą również korzystać z dodatkowych udogodnień, takich jak odzież firmowa czy dostęp do strefy socjalnej. Trenerom zewnętrznym, którzy chcą zachować pełną niezależność, CityFit proponuje Karnet Trenera. Uprawnia on do nieograniczonego dostępu do klubu i prowadzenia treningów całkowicie na własną rękę – w oparciu o stałą opłatę miesięczną (ryczałt). Karnet Trenera kupić można na www.cityfit.pl. Trzecią formą współpracy jest Trener Współpracujący. Jest to model pośredni, stworzony z myślą o trenerach, którzy nie są gotowi na płacenie pełnego ryczałtu, a którzy jednocześnie chcą nawiązać bliższą współpracę z CityFit.

Szczegółowe informacje o ofercie dla trenerów można uzyskać na stronie projekttrener.cityfit.pl lub pisząc na adres: [email protected]

Przeczytaj również

2019.10.16

CMO Awards dla Dyrektor Marketingu CityFit!

Kampanie CityFit wyróżnione wśród największych marek!

CityFit Blue Galeria Siedlce

2019.10.16

CityFit Blue wkracza do Siedlec! Kolejny krok ekspansji na polskim rynku fitness...

28 czerwca otwieramy trzeci klub CityFit w formacie Blue.

Tylko teraz!🤩 Pierwszy miesiąc w karnecie na 6 mies. już za 1zł! Skorzystaj >>