Chat with us, powered by LiveChat

Od września sieć CityFit wzbogaciła swoją ofertę o karnety uprawniające do korzystania z więcej niż jednego klubu. Posiadacze karnetu DwuPak mogą trenować w 2 wybranych klubach CityFit, a posiadacze karnetu MultiPak zyskują dostęp do wszystkich placówek sieci.

 

Wybierając karnet typu multi-entrance klubowicz zyskuje swobodę wyboru miejsca treningu. W zależności od planu dnia raz może trenować w klubie bliżej miejsca zamieszkania, innym razem obok pracy czy uczelni. Karnety MultiPak są dodatkowo odpowiedzią na potrzeby osób, które często podróżują czy tych, które na przykład chcą uczęszczać na konkretny rodzaj zajęć fitness w kilku klubach.

 

– Klubowicze pytali o tego typu karnety od pewnego czasu. Czekaliśmy z ich wprowadzeniem na odpowiedni etap rozwoju naszej sieci i ten moment właśnie nastąpił. Mamy 15 funkcjonujących klubów i jesteśmy w trakcie przygotowywania kolejnych otwarć. W samej Warszawie są 3 działające kluby CityFit, a już wkrótce podwoimy tę liczbę. – mówi Łukasz Gądek, COO sieci CityFit.

 

Kluby CityFit czynne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zlokalizowane są w centrach miast, na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych. Marka dba o najdrobniejszy detal każdego klubu, włączając aranżację wnętrz i innowacyjne rozwiązania. Przestronne i nowoczesne wnętrza wyposażone są w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness), profesjonalne nagłośnienie (Bose) oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących. Klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca.

 

Sieć posiada aktualnie 15 lokalizacji w 12 miastach Polski i planuje kolejne otwarcia. Nowe kluby pojawią się m.in. w CH Pestka w Poznaniu, CH Atrium Reduta, CH Sadyba Best Mall oraz biurowcu Wola Plaza w Warszawie, CH Lublin Plaza oraz CH Toruń Plaza.

Przeczytaj również

2018.09.06

CMO Awards dla Dyrektor Marketingu CityFit!

Kampanie CityFit wyróżnione wśród największych marek!

CityFit Blue Galeria Siedlce

2018.09.06

CityFit Blue wkracza do Siedlec! Kolejny krok ekspansji na polskim rynku fitness...

28 czerwca otwieramy trzeci klub CityFit w formacie Blue.

Tylko teraz!🤩 Pierwszy miesiąc w karnecie na 6 mies. już za 1zł! Skorzystaj >>