Chat with us, powered by LiveChat

Kolejny rok gramy razem z WOŚP! Do 3 lutego na platformie Allegro można licytować 2-tygodniową kampanię reklamową we wszystkich klubach CityFit. To nowa propozycja przygotowana przez CityFit z myślą o firmach i przedsiębiorcach. Podobnie, jak w zeszłym roku na aukcje trafił także karnet – tym razem aż 3-letni, z opcją Multidostępu, czyli możliwością trenowania w całej sieci.

  • Trwa 32. Edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tematem przewodnim są zdrowe płuca po pandemii dla dzieci i dorosłych.
  • Sieć klubów fitness CityFit przekazała na aukcję 3-letni karnet do wszystkich swoich klubów oraz 2-tygodniową kampanię reklamową w całej sieci.
  • W wielu klubach fitness CityFit można znaleźć też tradycyjne puszki WOŚP.
  • Fanty można licytować na Allegro kolejno do 2 i 3 lutego; linki w treści artykułu.

Sieć klubów fitness CityFit z radością włącza się w 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku, poza 3-letnim karnetem do wszystkich swoich klubów, sieć zaproponowała wyjątkowy fant z myślą o firmach i przedsiębiorcach: 2-tygodniową kampanię reklamową na ramkach w całej sieci.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poświęcony jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 28 stycznia, a jeszcze w pierwszych dniach lutego będą trwały aukcje na platformie Allegro.

To właśnie tam można licytować tegoroczne fanty: 3-letni karnet oraz 2-tygodniową kampanię reklamową w klubach CityFit.

Szczegółowe informacje na temat wystawionych na aukcję produktów można znaleźć w opisach licytacji.

W wielu klubach fitness CityFit klubowicze znajdą także kolorowe puszki WOŚP. Obsługa klubów z radością kwestuje dla jednej z najpiękniejszych akcji charytatywnych na świecie, chcąc wesprzeć szczytny cel przyświecający tegorocznej edycji inicjatywy Jurka Owsiaka.

Puszki WOŚP stanęły w klubach: Bielsko-Biała Park Karpacka, Bydgoszcz Fordon, Chorzów CH AKS, Gdańsk Forum, Gliwice Gliwickie Centrum Handlowe, Katowice Rynek, Kraków Principio, Poznań Galeria Pestka, Warszawa Atrium Reduta, Warszawa Rondo ONZ, Warszawa CH Zielony Targówek, Warszawa Galeria Rondo Wiatraczna, Warszawa PDT Wola.

WOŚP 2024: CityFit

3-LETNI KARNET FITNESS DO CITYFIT Z OPCJĄ MULTIDOSTĘP 

WOŚP: 3-letni karnet fitness CityFit z opcją multidostęp

2-TYGODNIOWA KAMPANIA REKLAMOWA W KLUBACH SIECI CITYFIT

WOŚP 2024: kampania reklamowa w klubach fitness CityFit

Przeczytaj również

Gala Gwiazda Jakości Obsługi 2024 CityFit

2024.01.26

CityFit na gali Gwiazdy Jakości Obsługi 2024

Na uroczystości odebraliśmy godło za najwyższe standardy obsługi klienta.

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2024.01.26

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.