Chat with us, powered by LiveChat

Sieć klubów CityFit zwyciężyła w kategorii „Innowacja” w konkursie Branża Fitness Awards 2018. Nagroda przyznana przez redakcję portalu branzafitness.com oraz jury złożone z grona ekspertów, wręczona została podczas targów FIWE 2018.

– Doceniliśmy spektakularny rozwój oraz mocną ekspansję na polskim rynku sieci, która wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami, stawiając przede wszystkim na jakość i ogólną dostępność oferowanych usług. – tak werdykt Jury uzasadnił jeden z jego członków, Jakub Mauricz.

Kluby CityFit czynne są godziny na dobę, 365 dni w roku. Klubowicze mają do dyspozycji sprzęt klasy premium oraz wiele udogodnień, takich jak autorskie treningi wprowadzające dla osób początkujących, nowoczesne urządzenia do pomiaru postępów treningowych, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem czy strefy relaksu, w których można podgrzać i zjeść posiłek po treningu.

Sieć wypracowała również cały szereg rozwiązań, które umożliwiają pełną dostępność klubów 24h/7: nowoczesny system kontroli dostępu (z wejściem skan mapy palca), zarządzanie członkostwem online z dowolnego miejsca (zakup karnetu, zamrożenie/odmrożenie, zapisy na zajęcia grupowe itd.), innowacyjne systemy zapewaniające bezpieczeństwo w klubie nawet w czasie, gdy funkcjonuje on w trybie bezobsługowym (np. w nocy lub podczas świąt). Do tego dochodzi przyjazna polityka członkowska – niskie ceny karnetów, brak długoterminowych umów czy gwarancja niezmienności ceny przez cały czas uczęszczania do klubu.

– Cały nasz model biznesowy oparty jest na rozwiązaniach, które mają za zadanie zniesienie wszelkich barier utrudniających dotarcie na trening zapracowanemu mieszkańcowi miasta. Stale poszukujemy nowych sposobów na to, aby usługa fitness była jak najbardziej dostępna dla każdego, a utrudnienia takie jak brak czasu, brak pomysłu na trening, brak motywacji czy niechęć do zobowiązań nie były przyczyną rezygnacji z aktywności fizycznej. Wiele z takich rozwiązań wprowadzamy jako pierwsi w Polsce, dlatego tym bardziej cieszę się, że Jury doceniło nasze starania. – mówi Łukasz Gądek, COO CityFit.

Sieć posiada aktualnie 16 lokalizacji w 13 miastach Polski i planuje kolejne otwarcia. Nowe kluby pojawią się m.in. w CH Atrium Reduta, CH Sadyba Best Mall oraz biurowcu Wola Plaza w Warszawie, CH Lublin Plaza oraz CH Toruń Plaza.

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2018.10.02

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2018.10.02

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!