Chat with us, powered by LiveChat

1 marca 2022 r. polska sieć całodobowych klubów fitness otworzyła klub w lubelskim CH Tomasza Zana.  Ze względu na sytuację za naszą wschodnią granicą marka zrezygnowała z eventu i atrakcji otwarciowych. Mimo to, przed wejściem ustawiła się długa kolejka klubowiczów, gotowych na pierwszy trening w nowym klubie.

Klub o powierzchni 1650 mkw. znajduje się będzie na parterze centrum (wejście obok E.Leclerc). Czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w niedziele i święta oraz dni ustawowo wolne od handlu). Parkować można na parkingu galerii – przez pierwsze 2 godziny gratis.

Przestrzeń treningowa podzielona została na 8 ergonomicznych stref, w których znalazło się około 300 urządzeń renomowanych marek takich jak TechnoGym i Matrix. Do dyspozycji klubowiczów są również: źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe, w których kupić można zdrowe przekąski czy strefa relaksu, w której będzie można podgrzać i zjeść posiłek po treningu czy naładować telefon.

W cenie karnetu klienci otrzymują dostęp do zajęć fitness, diet z listami zakupów, planów treningowych IntroFit czy możliwość konsultacji z trenerami personalnymi i wykonania analizy składu ciała. Sieć umożliwia także okresowe zawieszenie członkostwa (np. na czas wakacji).

CityFit stawia na innowacyjne rozwiązania, które zapewniają pełen dostęp do usługi – z każdego miejsca, w każdym czasie. Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem realizowane są online. Klubowicze korzystają z nowoczesnego systemu dostępu opartego o kod QR w aplikacji mobilnej – to dzięki niemu mogą wejść na trening o dowolnej porze dnia i nocy. Z oferty klubu mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport oraz FitProfit.

Misją CityFit jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i przyjaznej atmosferze. Każdy klub CityFit jest społecznością, która łączy osoby w różnym wieku, o różnych poglądach czy doświadczeniu treningowych – zgodnie z hasłem marki „You Fit Here”. Dzięki temu aż 96% klientów uważa, że kluby CityFit są dobrym miejscem, by rozpocząć przygodę z treningami.

CityFit  w CH Lublin Zana będzie trzecią – po CH Lublin Plaza i CH Gajek – lokalizacją sieci w Lublinie i 23. w całym portfolio. W najbliższych miesiącach zaplanowane są kolejne otwarcia – m.in. w bydgoskiej Galerii Fordon.

 

Link do video z otwarcia: https://www.tiktok.com/@cityfit/video/7070430761962294533

Przeczytaj również

CityFit Blue na Targach Franczyza 2023

2022.03.14

CityFit Blue debiutuje na Targach Franczyzy!

Marka CityFit Blue oficjalnie wchodzi na rynek franczyzy.

CityFit podcast "W swoim tempie"

2022.03.14

Podcast CityFit powraca! Wystartował 2. sezon "W swoim tempie".

Na słuchaczy czeka jeszcze więcej inspirujących historii!

📢 Tylko teraz! 79 zł za pierwszy miesiąc w karnecie na 6 mies. Sprawdź >>
close
open