Chat with us, powered by LiveChat

1 marca 2022 r. polska sieć całodobowych klubów fitness otworzyła klub w lubelskim CH Tomasza Zana.  Ze względu na sytuację za naszą wschodnią granicą marka zrezygnowała z eventu i atrakcji otwarciowych. Mimo to, przed wejściem ustawiła się długa kolejka klubowiczów, gotowych na pierwszy trening w nowym klubie.

Klub o powierzchni 1650 mkw. znajduje się będzie na parterze centrum (wejście obok E.Leclerc). Czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w niedziele i święta oraz dni ustawowo wolne od handlu). Parkować można na parkingu galerii – przez pierwsze 2 godziny gratis.

Przestrzeń treningowa podzielona została na 8 ergonomicznych stref, w których znalazło się około 300 urządzeń renomowanych marek takich jak TechnoGym i Matrix. Do dyspozycji klubowiczów są również: źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe, w których kupić można zdrowe przekąski czy strefa relaksu, w której będzie można podgrzać i zjeść posiłek po treningu czy naładować telefon.

W cenie karnetu klienci otrzymują dostęp do zajęć fitness, diet z listami zakupów, planów treningowych IntroFit czy możliwość konsultacji z trenerami personalnymi i wykonania analizy składu ciała. Sieć umożliwia także okresowe zawieszenie członkostwa (np. na czas wakacji).

CityFit stawia na innowacyjne rozwiązania, które zapewniają pełen dostęp do usługi – z każdego miejsca, w każdym czasie. Zakup karnetów oraz zarządzanie członkostwem realizowane są online. Klubowicze korzystają z nowoczesnego systemu dostępu opartego o kod QR w aplikacji mobilnej – to dzięki niemu mogą wejść na trening o dowolnej porze dnia i nocy. Z oferty klubu mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport oraz FitProfit.

Misją CityFit jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i przyjaznej atmosferze. Każdy klub CityFit jest społecznością, która łączy osoby w różnym wieku, o różnych poglądach czy doświadczeniu treningowych – zgodnie z hasłem marki „You Fit Here”. Dzięki temu aż 96% klientów uważa, że kluby CityFit są dobrym miejscem, by rozpocząć przygodę z treningami.

CityFit  w CH Lublin Zana będzie trzecią – po CH Lublin Plaza i CH Gajek – lokalizacją sieci w Lublinie i 23. w całym portfolio. W najbliższych miesiącach zaplanowane są kolejne otwarcia – m.in. w bydgoskiej Galerii Fordon.

 

Link do video z otwarcia: https://www.tiktok.com/@cityfit/video/7070430761962294533

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2022.03.14

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2022.03.14

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!