Chat with us, powered by LiveChat

Karnet trenera za 100 złotych – taką promocję przygotowała sieć klubów fitness CityFit. Marka przygotowała również niespodziankę dla trenerów, którzy już posiadają aktywny karnet trenerski.

Obie akcje związane są z ponownym uruchomieniem klubów, które zaplanowane jest na 6 czerwca. Klubowicze i trenerzy wrócą na treningi po ponad 2 miesiącach przerwy.

 – To był trudny czas dla nas wszystkich. Cała branża poniosła straty w związku z koniecznością czasowego zamknięcia.  Zdajemy sobie sprawę, że skutki tego dotknęły również biznes trenerów personalnych, dlatego chcemy ich wspierać w powrocie do normalnej działalności. – mówi Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

Karnet trenera uprawnia do prowadzenia nieograniczonej liczby treningów personalnych w wybranym klubie CityFit. Promocyjna cena 100 złotych za pierwszy miesiąc obowiązuje jedynie do 4 czerwca. Zakupu można dokonać online. Szczegółowe informacje sieć umieściła na stronie http://personalny.cityfit.pl/.

CityFit zadbał również o trenerów, z którymi współpracował do tej pory i którzy pozostali na aktywnym karnecie trenerskim w czasie czasowego zamknięcia w związku z epidemią. Sieć skoryguje ich okresy rozliczeniowe o czas braku dostępu do klubu, a do tego doda im miesiąc możliwości prowadzenia treningów gratis! Szczegóły zostaną przekazane drogą mailową.

CityFit posiada 22 kluby w 15 miastach kraju. Karnet trenera uprawnia do prowadzenia treningów w wybranej lokalizacji (jest też opcja multidostępu). Sieć pozostawia trenerom swobodę działania, nie ingerując w ich rozliczenia z podopiecznymi. Nie wymaga również podpisywania długoterminowej umowy z klubem. Trenerzy mogą korzystać z profesjonalnego zaplecza treningowego, dostępnego 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.  W każdym klubie znajduje się około 300 urządzeń treningowych marek TechnoGym, Matrix i Escape Fitness.

Przeczytaj również

2020.05.29

CMO Awards dla Dyrektor Marketingu CityFit!

Kampanie CityFit wyróżnione wśród największych marek!

CityFit Blue Galeria Siedlce

2020.05.29

CityFit Blue wkracza do Siedlec! Kolejny krok ekspansji na polskim rynku fitness...

28 czerwca otwieramy trzeci klub CityFit w formacie Blue.

Tylko teraz!🤩 Pierwszy miesiąc w karnecie na 6 mies. już za 1zł! Skorzystaj >>