Chat with us, powered by LiveChat

Karnet trenera za 100 złotych – taką promocję przygotowała sieć klubów fitness CityFit. Marka przygotowała również niespodziankę dla trenerów, którzy już posiadają aktywny karnet trenerski.

Obie akcje związane są z ponownym uruchomieniem klubów, które zaplanowane jest na 6 czerwca. Klubowicze i trenerzy wrócą na treningi po ponad 2 miesiącach przerwy.

 – To był trudny czas dla nas wszystkich. Cała branża poniosła straty w związku z koniecznością czasowego zamknięcia.  Zdajemy sobie sprawę, że skutki tego dotknęły również biznes trenerów personalnych, dlatego chcemy ich wspierać w powrocie do normalnej działalności. – mówi Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

Karnet trenera uprawnia do prowadzenia nieograniczonej liczby treningów personalnych w wybranym klubie CityFit. Promocyjna cena 100 złotych za pierwszy miesiąc obowiązuje jedynie do 4 czerwca. Zakupu można dokonać online. Szczegółowe informacje sieć umieściła na stronie http://personalny.cityfit.pl/.

CityFit zadbał również o trenerów, z którymi współpracował do tej pory i którzy pozostali na aktywnym karnecie trenerskim w czasie czasowego zamknięcia w związku z epidemią. Sieć skoryguje ich okresy rozliczeniowe o czas braku dostępu do klubu, a do tego doda im miesiąc możliwości prowadzenia treningów gratis! Szczegóły zostaną przekazane drogą mailową.

CityFit posiada 22 kluby w 15 miastach kraju. Karnet trenera uprawnia do prowadzenia treningów w wybranej lokalizacji (jest też opcja multidostępu). Sieć pozostawia trenerom swobodę działania, nie ingerując w ich rozliczenia z podopiecznymi. Nie wymaga również podpisywania długoterminowej umowy z klubem. Trenerzy mogą korzystać z profesjonalnego zaplecza treningowego, dostępnego 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.  W każdym klubie znajduje się około 300 urządzeń treningowych marek TechnoGym, Matrix i Escape Fitness.

Przeczytaj również

2020.05.29

Gramy razem z WOŚP!

CityFit i Jacek Bilczyński włączają się w 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2020.05.29

Bezpłatne karnety dla seniorów - program aktywizacji osób starszych w CityFit!

2 stycznia 2023 r., w sieci klubów fitness CityFit wystartuje Projekt Senior.

📣 Tylko teraz! Wpisowe za 0 zł i 69 zł za 1. mies. w karnecie 6 miesięcznym!