Chat with us, powered by LiveChat

Sieć klubów fitness CityFit wdrożyła kolejną innowację. Wraz z wprowadzeniem na rynek aplikacji mobilnej, marka zdecydowała się na zmianę systemu kontroli wejścia – z mapy skanu palca na odczyt QR kodów. To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku fitness w Polsce.

Celem wprowadzonej zmiany jest wygoda i oszczędność czasu klubowiczów. Dzięki nowemu rozwiązaniu czas wejścia i wyjścia z klubu zostanie odczuwalnie skrócony. Uproszczony zostanie również proces rejestracji nowych klientów, który obecnie można w całości przeprowadzić online.  Nowe rozwiązanie ma też swoje uzasadnienie biznesowe, optymalizując koszty inwestycji w nowe kluby.

Aby uzyskać dostęp do klubu klubowicz musi w swoim telefonie aktywować jednorazowy QR kod, generowany w aplikacji mobilnej CityFit. Aplikacja jest bezpłatna i pobrać ją można w Google Play oraz App Store. Umożliwia ona również zapisy na zajęcia fitness, trening personalny oraz zakup produktów dodatkowych. Jej ważnym elementem jest oparty na idei grywalizacji program lojalnościowy FitFighters.

– Wszystkie innowacje, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie: nowa strona internetowa, własna aplikacja mobilna oraz dostęp na QR kody mają jeden cel. Chcemy maksymalnie ułatwić naszym klubowiczom dostęp oraz korzystanie z naszej oferty. Wszyscy żyjemy szybko i oczekujemy od marek, aby były dla nas dostępne zawsze kiedy ich potrzebujemy. Dlatego kluby CityFit czynne są 24h/7, a wszystkie procesy związane zakupem i zarządzaniem członkostwem nasi klubowicze realizują z poziomu strony internetowej czy aplikacji. Z każdego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. – mówi Łukasz Gądek, Członek Zarządu CityFit.

Nowy system kontroli dostępu obowiązuje od 2 grudnia. Dla nowych klubowiczów jest to rozwiązanie obligatoryjne. Dotychczasowi w okresie przejściowym mają wybór między wejściem na QR kod, a dotychczasowym systemem opartym o skan mapy palca. Jeżeli telefon klubowicza jest rozładowany (lub rozładuje się w trakcie treningu), będzie mógł on skorzystać ze stacji ładujących, które znajdą się przed wejściem oraz wewnątrz klubów.

CityFit to największa polska sieć klubów fitness czynnych 24h/7. Obecnie klubowicze korzystają z 23 klubów w 15 miastach Polski. W planach są kolejne otwarcia.

Przeczytaj również

Gala Gwiazda Jakości Obsługi 2024 CityFit

2019.12.09

CityFit na gali Gwiazdy Jakości Obsługi 2024

Na uroczystości odebraliśmy godło za najwyższe standardy obsługi klienta.

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2019.12.09

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.