Chat with us, powered by LiveChat

W środę, 15 marca, w Galerii Fordon odbyło się wielkie otwarcie CityFit Blue, drugiego już klubu fitness marki CityFit w Bydgoszczy i drugiego w nowym formacie, przygotowywanym przez sieć pod franczyzę. Otwarcie świętowały setki nowych klubowiczów!

  • 15 marca miało miejsce wielkie otwarcie nowego klubu CityFit Blue w bydgoskim Fordonie
  • klub jest odpowiedzią na realne potrzeby mieszkańców największej dzielnicy Bydgoszczy
  • format Blue to showroom modelu przygotowanego pod franczyzę, dostosowany do potrzeb mieszkańców mniejszych miejscowości

Sieć klubów fitness CityFit powiększyła się o kolejną lokalizację. CityFit Blue Bydgoszcz Fordon to już 25. lokal w Polsce i jednocześnie drugi showroom konceptu Blue, przygotowanego pod franczyzę jako propozycja dla mieszkańców mniejszych miejscowości. Poprzez otwarcie klubu w bydgoskiej galerii Fordon marka CityFit wyszła naprzeciwko mieszkańcom największej dzielnicy Bydgoszczy, Fordonu (ponad 60 tys. mieszkańców), którzy od dłuższego czasu zgłaszali zapotrzebowanie na profesjonalny klub fitness w okolicy.

„Do otwarcia CityFit w Fordonie skłonił nas sukces pierwszej lokalizacji w CH Rondo. Odbiór klientów był niesamowity. Zobaczyliśmy, że sporo z nich mieszka w tej części Bydgoszczy, otrzymywaliśmy coraz więcej informacji zwrotnych, że brakuje dobrego klubu. Ten czynnik, połączony z analizą demograficzną sprawił, że uznaliśmy to miejsce jako idealne do otwarcia drugiego punktu w mieście” – komentuje Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

Koncept CityFit Blue dla mieszkańców mniejszych miejscowości

Klub w bydgoskim Fordonie to już druga lokalizacja CityFit Blue (pierwsza powstała w Puławach w sierpniu 2022 roku) i dwudziesta piąta lokalizacja sieci CityFit w ogóle. Format Blue to nowa koncepcja marki CityFit, dostosowana do modelu franczyzowego. Koncept ten utrzymuje najważniejsze dla marki CityFit wartości, jednocześnie dostosowując się do specyfiki i preferencji użytkowników w mniejszych i średnich miastach.

Oznacza to, że kluby CityFit Blue są mniejsze i w odróżnieniu od CityFit nie są całodobowe. Dostęp odbywa się poprzez recepcję w wyznaczonych godzinach: od  poniedziałku do piątku w godz. 6-23, a w weekendy 8-20. Co ważne, kluby działają codziennie, również w święta, co jest szczególnym wyróżnikiem marki CityFit na rynku. Format Blue dodatkowo rozszerzony został o płatności gotówkowe (w klubach CityFit za karnet zapłacimy wyłącznie online) oraz nowoczesne urządzenie Smart Hydration, w którym można skomponować dostosowany do swoich preferencji napój izotoniczny.

Podobnie jak w klubach CityFit, klubowicze CityFit Blue w cenie karnetu otrzymują dostęp do wszystkich stref i zajęć grupowych oraz udogodnień takich jak: źródełka z wodą filtrowaną, plany treningowe i diety dostępne w strefie klienta, urządzenia do analizy składu ciała czy WiFi. Klienci mogą również korzystać z funkcjonalności aplikacji CityFit (m.in. rezerwacja zajęć grupowych i treningów personalnych czy zarządzanie członkostwem) oraz brać udział w programach lojalnościowych z nagrodami.

Długa kolejka klubowiczów na otwarciu!

Klub CityFit Blue Bydgoszcz Fordon, zlokalizowany na 2. poziomie Galerii Fordon został oficjalnie otwarty w środę, 15 marca. Tego dnia, od godz. 18 na klubowiczów czekały konkursy z nagrodami, a dodatkowo ci, którzy wpisali się w grono pierwszych stu odwiedzających, otrzymali funkcjonalne gadżety od sieci w postaci wygodnych toreb treningowych. Frekwencja dopisała! Jeszcze przed godziną 18 do wejścia ustawiła się długa kolejka nowych klubowiczów, którzy jak najszybciej chcieli skorzystać z nowiutkiego sprzętu i odbyć swój pierwszy trening w CityFit Blue.

Klub CityFit Blue Bydgoszcz Fordon to ponad 1000 m2 powierzchni, najwyższej jakości sprzęt treningowy i 7 stref funkcjonalnych: wolnych ciężarów, treningu funkcjonalnego, cardio, maszyn oporowych, zajęć grupowych, relaksu i nawodnienia. W dwóch ostatnich można odpocząć po treningu, naładować telefon, skorzystać z nielimitowanej darmowej wody na trening, a także urządzenia Smart Hydration. Do końca marca funkcjonalność Smart Hydration będzie dostępna dla klubowiczów za darmo, od kwietnia zaś w abonamentach.

Sieć CityFit oferuje karnety elastyczne (miesięczne), 6-miesięczne i 12-miesięczne, a także atrakcyjne dla niekoniecznie zdecydowanych lub będących przejazdem klubowiczów wejściówki 24- i 72-godzinne.

Przeczytaj również

CityFit Blue na Targach Franczyza 2023

2023.03.16

CityFit Blue debiutuje na Targach Franczyzy!

Marka CityFit Blue oficjalnie wchodzi na rynek franczyzy.

CityFit podcast "W swoim tempie"

2023.03.16

Podcast CityFit powraca! Wystartował 2. sezon "W swoim tempie".

Na słuchaczy czeka jeszcze więcej inspirujących historii!

📢 Tylko teraz! 79 zł za pierwszy miesiąc w karnecie na 6 mies. Sprawdź >>
close
open