Chat with us, powered by LiveChat
Zajęcia grupowe

Znajdź zajęcia grupowe

Dance

Zumba
Zumba
Zumba
W kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza "baw się i ruszaj". Fuzja latynoskich rytmów i innowacyjnego systemu fitness. Marengu, salsa, cumbia, samba, flamenco, tango, cha-cha, rumba, twist w jednym. Nie musisz znać tanecznych kroków! Bawiąc się poprawisz swoją sylwetkę i zyskasz dobre samopoczucie. Naprawdę warto!
Salsation
Salsation
Salsation
Salsation to zabawny i wciągający program do ćwiczeń tanecznych połączony z fitnessem, oparty na treningu funkcjonalnym z silnym naciskiem na muzykalność i ekspresję liryczną. Ruchy są kontrolowane i mocno uziemione, dzięki czemu są bezpieczne i łagodne dla stawów.
City Dance
City Dance
City Dance
City Dance nie wymaga od uczestników zajęć znajomości poszczególnych kroków, ani posiadania zaplecza tanecznego ponieważ jego formuła jest tak prosta, że nogi same skaczą po parkiecie. Jest to tak fantastyczna forma aktywności fizycznej, że klienci wychodzą z sali z szerokimi uśmiechami na twarzach, bo CITY DANCE odpręża nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.
Taniec Polinezyjski (W Wersji Fitness)
Taniec Polinezyjski (W Wersji Fitness)
Taniec Polinezyjski (W Wersji Fitness)
Taniec polinezyjski od dawna jest uważany za formę sztuki na wielu wyspach na całym świecie. Od Hawajów po Tahiti, taka choreografia została pięknie spleciona z różnymi kulturami. Zajęcia prowadzi instruktor tańca pochodzący z Polinezji Francuskiej.
Latino
Latino
Latino
To zajęcia które zawierają w sobie podstawy wszystkich najbardziej popularnych latynoskich stylów tańca, stworzone dla Tych który chcieliby przenieść się w egzotyczny świat latino bez konieczności tańczenia z partnerem.
Choreology
Choreology
Choreology
Co Cię czeka podczas tych zajęć?
CHOREOLOGY by Salsation® udowadnia, że KAŻDY może tańczyć! Bawimy się choreografiami w łatwy i przede wszystkim radosny sposób. Nie musisz być doświadczonym tancerzem, aby wrócić do domu po zajęciach zainspirowany i spragniony! Jeżeli masz ciało, możesz tańczyć! Program ten stworzył dla firmy Salsation® Fitness Tony Stone, który trenował z najlepszymi tancerzami i współpracował z takimi artystami jak Britney Spears, Chris Brown, Beyoncé, Christina Aguilera, Jennifer Lopez i wiele innych. Pracował nad setkami spektakli na całym świecie i na bazie swoich doświadczeń stworzył program bardzo efektywny ale jednocześnie pełny zabawy i radości.
Duo Power
Duo Power
Duo Power
Zajęcia z użyciem długich gum oporowych POWER BANDS o różnym stopniu oporu. Trening wzmacniający, ogólnorozwojowy, wymagający pracy nad świadomością ciała i czuciem mięśniowym konkretnych partii. Ćwiczenia wykonywane samodzielnie lub w parach. Świetny pretekst do zaangażowania bliskich w aktywność fizyczną. Zajęcia dla kobiet i mężczyzn o różnym poziomie zaawansowania.