Klub fitness Lublin - CityFit
Kup karnet
Kup karnet Rozmawiaj
Zaloguj się / Wróć do nas
CityFit
Lublin
Karnet open tylko
89,95 zł/mies.
Kup karnet
Lublin

Klub fitness Lublin

CityFit Lublin to klub fitness mieszczący się przy al. Spółdzielczości Pracy 26, zajmujący powierzchnię aż 2100 mkw. Rozległa przestrzeń do ćwiczeń indywidualnych wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness Ekspertfitness. Dla większego komfortu ćwiczących podzielono ją na 10 stref aktywności, wśród których znajduje się innowacyjna strefa Fit Test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Do dyspozycji klubowiczów jest również przestronna sala do grupowych zajęć fitness nagłośniona sprzętem marki Bose, komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klub stawia również na pełną dostępność: czynny jest 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.

  • Dogodna lokalizacja

  • Gwarancja stałej, dożywotniej ceny

  • Nowoczesny sprzęt

  • Otwarte 24h/dobę

  • Trening już od 16. roku życia

  • Zajęcia grupowe w cenie karnetu

CityFit – klub fitness Lublin

Klub fitness (Lublin) to przestrzeń do treningu dla kobiet i mężczyzn, i siłownia 24/7 (Lublin) w jednym miejscu. Klub mieści się przy al. Spółdzielczości Pracy 26, a jego ogromna powierzchnia 2100 mkw zapewnia rozległą przestrzeń do ćwiczeń indywidualnych i grupowych. Zapewniamy dożywotnią gwarancję ceny karnetu oraz możliwość zawieszenia członkostwa w dowolnym momencie.

Aerobik Lublin – ćwicz w grupie

Zapewniamy ofertę ponad 30 różnych zajęć fitness (Lublin), które dostępne są w cenie karnetu. Dynamiczne ćwiczenia z serii Body Attack czy Brzuch Attack pomogą ci spalić kalorie i wyszczuplić sylwetkę. Aerobik (Lublin) to także intensywne ćwiczenia interwałowe (Tabata), ćwiczenia na pozbycie się cellulitu czy zumba (Lublin), która cieszy się szczególnie dużym powodzeniem z uwagi na energetyczną, pobudzającą do aktywności muzykę.

Ćwicz na najlepszym sprzęcie

Klub (Lublin) został wyposażony w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness i Ekspert Fitness. Dla większego komfortu ćwiczących wydzielono 10 stref aktywności, wśród których znajduje się innowacyjna strefa FitTest wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów.

24/7 Lublin – udogodnienia i dostępność

Do dyspozycji klubowiczów dostępna jest przestronna sala do zajęć grupowych fitness (Lublin), nagłośniona sprzętem marki Bose, który świetnie sprawdza się zwłaszcza podczas zumby (Lublin). Zapewniamy także komfortowe szatnie oraz liczne udogodnienia, takie jak fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klub stawia również na pełną dostępność – jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na… wzór odcisku palca.