Chat with us, powered by LiveChat
już od
80zł
Trening personalny
Dlaczego warto?
  • Zaczynasz swoją przygodę na siłowni i nie wiesz jak się do tego zabrać?
  • Używasz swojego planu treningowego dłużej niż 3 miesiące?
  • Twoje treningi stały się nudne i nie przynoszą zamierzonych efektów?
  • Szukasz nowych inspiracji lub chcesz sprawdzić swoją technikę?

Nasi Trenerzy Personalni pomogą określić Twój cel, ułożą plan treningowy, nauczą poprawnie wykonywać ćwiczenia oraz zmotywują Cię do działania.

Z nami przekroczysz swoje granice
i szybciej osiągniesz zamierzone rezultaty.

Trening dopasowany
do twoich potrzeb
Profesjonalna kadra
Razem z Tobą wyznaczamy i realizujemy cele
Wybierasz Trenera, który pasuje do Twoich wymagań
Nasi Trenerzy ukończyli wiele dodatkowych kursów i szkoleń
opinie

Krzysztof, Poznań Pestka

19.08.2019

W ciągu 3 miesięcy schudłem 25 kg, czuje się lepiej nie tylko fizycznie. Z każdym tygodniem widzę jak moja sylwetka się zmienia. Dzięki zmianom nawyków żywieniowych poprawiły mi się również wyniki krwi. Każdemu życzę, żeby trafił na specjalistę, który wkłada całe serce w swoją pracę, tak jak mój trener!

Zuzanna, Warszawa Rondo ONZ

19.08.2019

Trener pomógł mi w walce z własnymi słabościami, brakiem wiary w siebie i swoje możliwości. Sprawił,  że trenowanie stało się elementem codzienności. Polecam trenera każdemu, kto chce zacząć mówić "od dziś, nie od jutra"!”

Marta, Warszawa Wola

19.08.2019

Na treningach wycisk, a centymetry w pasie spadają. Mogę  liczyć na pełne wsparcie poza salą ćwiczeń, motywację i pomysły na zdrowe przekąski. Jesteśmy z trenerką  w stałym kontakcie. Czego chcieć więcej? Daję pełne 10/10

Monika, Katowice

19.08.2019

Trener przyszedł z pomocą kiedy potrzebowałam motywacji i zmiany ćwiczeń. Moje treningi stały się ciekawsze, odkryłam urządzenia na siłowni z których istnienia nie zdawałam sobie sprawy (lub też nie wiedziałam jak ich użyć).

Marta, Wrocław Wroclavia

19.08.2019

Atmosfera podczas treningu jest przyjacielska i sympatyczna przy zachowaniu profesjonalnego podejścia do pracy trenerskiej.  Trener potrafi zachęcić do systematyczności i przełamywania własnych barier.