Chat with us, powered by LiveChat

Marka CityFit rozpoczęła ścisłą współpracę z dietetykiem, fizjoterapeutą i trenerem, Jackiem Bilczyńskim. Jacek prowadzi dla sieci klubów fitness podcast zatytułowany „W swoim tempie”, w którym wraz ze swoimi gośćmi porusza tematy z zakresu zdrowego stylu życia: treningu, diety i zdrowia psychicznego. Cykl wystartował 13 lutego  2023 r. na kanałach CityFit na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i YouTube.

  • 13 lutego odbyła się premiera pierwszych odcinków podcastu „W swoim tempie. Trening. Dieta. Umysł.”
  • Całą serię prowadzi dietetyk, fizjoterapeuta i trener gwiazd, Jacek Bilczyński.
  • W podcaście marki CityFit poruszane będą trudne, a czasem kontrowersyjne tematy dotyczące treningu, diety i zdrowia psychicznego.
  • Podcastu posłuchasz na wswoimtempie.cityfit.pl.

To gratka dla wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia! Zarówno ci, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na siłowni, jak i ci, którzy zasady efektywnego treningu mają w małym palcu, będą zadowoleni z nowego projektu CityFit. We współpracy z Jackiem Bilczyńskim, uruchomiliśmy cykl podcastów „W swoim tempie”. Jacek i jego goście – pieczołowicie dobrani eksperci w swoich dziedzinach – zgłębią kwestie związane z odżywianiem, treningiem oraz zdrowiem psychicznym.

Tematem rozmów jest oczywiście szeroko pojęty zdrowy styl życia. – wyjaśnia Jacek Bilczyński. – Zarówno słuchacze, jak i widzowie mogą spodziewać się dyskusji o żywieniu, aktywności fizycznej i sferze psyche. Za pośrednictwem głosu ekspertów uświadamiamy, pokazujemy praktyczne rozwiązania i zachęcamy do zmian. Chciałbym jednak mocno podkreślić, że zadbaliśmy, by nie był to techniczny kącik bez wyrazu. Nie brakuje tematów trudnych i kontrowersyjnych. Walczymy o kawałek wyjątkowej historii. O to by goście mogli dzielić się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale również przemyśleniami i kawałkiem swojego świata. Głęboko wierzę, że za pośrednictwem tego projektu będziemy nie tylko edukować ale również inspirować i skłaniać do refleksji.

Bardzo cieszymy się z tej współpracy! – mówi dyrektor marketingu CityFit, Małgorzata Kulczycka – Kolejne odcinki podcastu „W swoim tempie” z pewnością dadzą słuchaczom duże ilości merytorycznej wiedzy, a jednocześnie pozwolą po prostu miło uzupełnić spędzany w różnych formach czas. Rozmowy trwają po około 45 minut, czyli tyle, ile przeciętna jednostka treningowa, jeśli więc ktoś lubi podczas ćwiczeń posłuchać wartościowych treści, to podcast „W swoim tempie” powinien zadowolić jego oczekiwania!”

Jednym z filarów komunikacji marki CityFit jest stale rozbudowywana baza contentowa podana w przyjazny odbiorcy sposób. Widać to także w koncepcji podcastu „W swoim tempie”, którego każdy odcinek jest nie tylko merytoryczną wymianą doświadczeń i wiedzy, ale także wciągającą rozmową pasjonatów, pokazującym słuchaczom jasną stronę zdrowego stylu życia. Jacek Bilczyński to nie tylko ekspert w branży fitness, ale po prostu człowiek zainteresowany drugim człowiekiem.

Wraz z wiekiem staję się coraz bardziej otwarty – przyznaje. – Otwarty na ludzi, na ich doświadczenia, ciekawy ich punktu widzenia i tematów, które są im bliskie. Mam wrażenie, że dopiero po trzydziestce stałem się dobrym słuchaczem i zrozumiałem jak ważna to umiejętność. Lubię, kiedy ludzie mnie zaskakują i coraz częściej jestem zdania, że najciekawsze w życiu konwersacje to nie kwestia tematu, a błysk w oku i pasja rozmówcy. Na takich właśnie gości liczę w podcaście – na dietetyków, trenerów, psychologów, sportowców i na to, że tematy i historie, które są bliskie ich sercu, będą zaraźliwe nie tylko dla mnie ale i dla naszych słuchaczy.

Wśród gości pierwszych odcinków podcastu „W swoim tempie” znaleźli się m. in.:

  • psycholożka i psychoterapeutka Andżelika Dominiak-Banach (prowadząca popularny Instagramowy profil @babeczka_od_psychologii),
  • dietetyk Arkadiusz Matras (pasjonat dietetyki opartej na dowodach naukowych, jeden z założycieli #DietetykiNieNaŻarty),
  • trener Paweł Burakiewicz (najbardziej utytułowany trener fitness w Europie, ekspert w dziedzinie sportów sylwetkowych).

„POMÓC W OSIĄGNIĘCIU OSOBISTYCH CELÓW”

Współpraca marki CityFit z Jackiem Bilczyńskim to efekt wspólnej wizji w zakresie popularyzacji zdrowego trybu życia. Marka od początku stawia na nowoczesne rozwiązania, indywidualne podejście do klienta i nieustanny rozwój.

„Jako marka CityFit staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe zasoby, aby pomóc im w osiągnięciu ich osobistych celów i utrzymaniu zdrowego stylu życia” – mówi Małgorzata Kulczycka – „Nasz nowy podcast daje jego odbiorcom możliwość wysłuchania inspirujących historii ekspertów branżowych i profesjonalistów. Dzięki nim nasi klubowicze poznają szereg strategii i konkretnych narzędzi, które pomogą im pozostać na dobrej drodze w kierunku zdrowia.”

„Cenię sobie otwartość, nieszablonowe podejście i szczyptę wizjonerstwa. Szybko przekonałem się, że w CityFit nie brakuje tych wartości. Patrzymy w podobnym kierunku i jestem przekonany, że wspólnie możemy wprowadzić zdrowy styl życia na wyższy poziom atrakcyjności.” – komentuje Jacek Bilczyński.

Podcastów „W swoim tempie” można słuchać w formie audio na stronie internetowej wswoimtempie.cityfit.pl oraz na wszystkich platformach streamingowych. Odcinki są także dostępne jako wideo na kanale CityFit na YouTube.

JACEK BILCZYŃSKI: PROMOTOR ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA

Jacek Bilczyński jest dobrze znanym w świecie fitness autorytetem w dziedzinie zdrowego trybu życia. Z wykształcenia jest fizjoterapeutą i dietetykiem. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Wydał 3 bestsellerowe książki, które sprzedały się w nakładzie blisko 300 tysięcy egzemplarzy. Jest szkoleniowcem, specjalistą w zakresie żywienia i treningu, stałym gościem programów Pytanie na Śniadanie w TVP oraz Dzień Dobry TVN. Był współtwórcą i redaktorem naczelnym czasopisma Fit Magazyn. W 2019 roku uruchomił ogólnopolską platformę edukacyjną UczymyFit.pl, na której można znaleźć jego autorskie wykłady, seminaria i szkolenia. Publikuje w roli eksperta na łamach branżowych czasopism oraz największych portali informacyjnych i rozrywkowych: Onet, Interia, Gazeta.pl, WP.

Przeczytaj również

Gala Gwiazda Jakości Obsługi 2024 CityFit

2023.02.13

CityFit na gali Gwiazdy Jakości Obsługi 2024

Na uroczystości odebraliśmy godło za najwyższe standardy obsługi klienta.

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2023.02.13

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.