Trener KONRAD PISKORZ - Klub fitness Warszawa Rondo ONZ - CityFit Trener KONRAD PISKORZ - Klub fitness Warszawa Rondo ONZ - CityFit
Dołącz od 69.95 PLN/MIES.
Brak umów długoterminowych contract
CityFit
Warszawa Rondo ONZ
Karnet standard tylko
99,95 zł/mies.
Kup karnet

Warszawa

KONRAD PISKORZ

Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować. Chęci nie wystarczą, trzeba działać

W JAKIM OBSZARZE TRENINGU SIĘ SPECJALIZUJĘ:

Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, czyli takim, który ułatwi Ci funkcjonowanie w życiu codziennym, poprawi Twoją postawę i samopoczucie. Jako Medical Personal Trainer poprowadzę Twój trening porehabilitacyjny. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalnością Instruktora Narciarstwa Zjazdowego oraz Instruktora Windsurfingu, więc doskonale wiem, jak przygotować Cię do zimowego wyjazdu na narty czy latem na deskę. Trenerem personalnym PT Level 2 jestem 6 lat, ale swoją przygodę z kulturystyką i fitness rozpocząłem 15 lat temu. Moja wiedza i bagaż doświadczeń z zakresu kształtowania sylwetki zarówno swojej (uczestnik zawodów FitLook), jak i swoich podopiecznych pozwoli Ci osiągnąć swój wymarzony cel szybko i bezpiecznie bez względu na to, czy chcesz schudnąć, czy zbudować muskulaturę.

MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES ZAWODOWY:

Moim największym sukcesem zawodowym jest regularnie podnosząca się frekwencja aktywnie ćwiczącej młodzieży szkolnej na moich lekcjach wychowania fizycznego. Jako nauczyciel i trener personalny czerpię ogromną satysfakcję z przekazywania wiedzy na temat zdrowego stylu życia i kształtowania kultury fizycznej w szeroko zróżnicowanej wiekowo grupie społecznej.

CO LUBIĘ:

Lubię jazdę motocyklem, muzykę elektroniczną i szarlotkę mojej mamy 🙂

PIĘĆ WARTOŚCI, KTÓRE NAJBARDZIEJ CENISZ W LUDZIACH:

W ludziach najbardziej cenię szczerość, empatię, bezinteresowność, optymizm i bycie sobą

JEŻELI MIAŁBYŚ SIĘ OBUDZIĆ Z NADPRZYRODZONĄ MOCĄ, CO BY TO BYŁA ZA MOC:

Chętnie obudziłbym się z mocą zatrzymywania czasu, ponieważ zbyt wiele pięknych chwil mija za szybko.

BEZWZGLĘDNY ELEMENT „IDEALNEGO TRENINGU” :

Według mnie bezwzględnym elementem idealnego treningu jest indywidualizacja. Tylko w ten sposób osiągniemy wymarzony cel w sposób bezpieczny dla Twojego zdrowia w optymalnym przedziale czasu.

Napisz do mnie