Klub fitness Warszawa - CityFit
Dołącz od 69.95 PLN/MIES.
Brak umów długoterminowych contract
Kluby CityFit w Warszawie

Wciąż się rozwijamy, szukając nowych, ciekawych pomysłów. Jesteśmy otwarci na różne rodzaje współpracy.

 

Szukamy nowych pracowników. Profesjonalnych trenerów personalnych, możliwości współpracy z branżą eventową i mediami, a także nowych, atrakcyjnych miejsc, w których moglibyśmy otwierać nasze kolejne kluby.

Nasze Kluby w Warszawie

Poznaj największy fitness club (Warszawa) CityFit

CityFit Rondo ONZ to największy fitness club (Warszawa) spośród wszystkich ośrodków naszej sieci. Powierzchnia naszych klubów to minimum 1700 mkw, a CityFit Rondo ONZ to aż 3200 mkw! Siłownia (Warszawa) oraz strefa fitness (Warszawa) zajmują aż dwa piętra w prestiżowym drapaczu chmur Spectrum Tower zlokalizowanym w samym centrum miasta przy ul. Twardej 18.

Siłownia całodobowa – Warszawa, Rondo ONZ

Siłownie w Warszawie konkurują ze sobą pod wieloma względami. Dokładamy wszelkich starań, by CityFit był tą najchętniej wybieraną przez klientów. Nasza siłownia 24h (Warszawa) jest dostępna dla ćwiczących przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możesz swobodnie dostosować czas treningu do swojego trybu życia, godząc go z pracą i prywatnymi obowiązkami.

Siłownia – Warszawa centrum – miejsce dla każdego

Dla jak największego komfortu ćwiczących nasz klub fitness (Warszawa) podzieliliśmy na 14 przestronnych stref aktywności, wśród których znajduje się innowacyjna strefa Fit Test, wyposażona w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała I monitorowania postępów. Na rozległej przestrzeni do ćwiczeń indywidualnych, może trenować nawet kilkaset osób równocześnie.

Zobacz, jaki sprzęt oferuje nasza siłownia – Warszawa centrum

Możliwość ćwiczenia na siłowni 24h (Warszawa) to udogodnienie dla osób, które potrzebują elastycznych godzin treningu. Jednak równie ważną kwestią jest sprzęt jaki oferuje nasza siłownia (Warszawa). Siłownia została wyposażona w prestiżowy sprzęt marki TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness i EkspertFitness. W strefie wolnych ciężarów znajdziesz między innymi zestaw maszyn półwolnych do profesjonalnych treningów atletycznych czy wielostanowiskową bramę.

Trening personalny (Warszawa) – indywidualne podejście

Wiele osób chętnie korzysta z usług osobistego trenera, aby zapewnić sobie możliwie najbardziej efektywny trening. W zakładce „Trenerzy” możesz zapoznać się z sylwetkami naszych ekspertów. Na miejscu możesz porozmawiać z każdym z nich i wybrać osobę, która wyda Ci się najwłaściwsza. Każdy ekspert zespołu naszej siłowni (Warszawa) dołoży wszelkich starań, byś czuł się zmotywowany do pracy nad sylwetką oraz aby trening przebiegał bezpiecznie i efektywnie.

Warszawa: fitness w CityFit

Do dyspozycji klubowiczów jest przestronna sala do grupowych zajęć fitness, nagłośniona sprzętem marki Bose. Fitness (Warszawa) w CityFit to szeroki wybór zajęć grupowych, które dostępne są bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy karnetu. Możesz wybrać trening, który najlepiej sprawdzi się dla Ciebie, uwzględniając poziom wymaganego wysiłku i kondycji. Do wyboru są między innymi: spinning (Warszawa), pilates (Warszawa), joga (Warszawa) czy ciesząca się popularnością zumba (Warszawa).

CityFit fitness club – Warszawa – dodatkowe udogodnienia

Ogromna powierzchnia do ćwiczeń, duża ilość profesjonalnego sprzętu, szeroki wybór zajęć grupowych oraz trening personalny (Warszawa) to podstawy oferty CityFit. Ponadto oferujemy komfortowe szatnie, fontannę z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klub stawia również na pełną dostępność (czynny całodobowo), a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca.