CityFit Idol - Grzegorz Zieliński
Kup karnet
Kup karnet Rozmawiaj
Zaloguj się / Wróć do nas

CityFit IDOL

Każdy klub CityFit jest pełen bohaterów. Wśród nich są jednak prawdziwi idole, którzy są inspiracją i motywacją dla nas wszystkich. Nie zawsze chodzi o osiągnięcia sportowe. Liczy się osobowość, zaangażowanie, pozytywne nastawienie oraz pasja. Poznaj ich sylwetki.

Bohaterowie

Bohatera ubiera

Grzegorz Zieliński

Gdańsk

Utytułowany kulturysta, pracownik ochrony, radny dzielnicy Brzeźno w Gdańsku. Chociaż ze sportem związany praktycznie od zawsze, to kulturystą został dopiero po 40 roku życia. Grzegorz to przykład tego, że nigdy nie jest za późno by zacząć, a i powroty do formy bywają spektakularne.

Swoją przygodę ze sportem zaczął tuż po wojsku. Otworzył wtedy swoją pierwszą siłownię, którą wyposażył samodzielnie, własnoręcznie składając i spawając cały sprzęt. Inspiracje i wiedzę czerpał z magazynów kulturystycznych, które przywozili marynarze. Klub Portowiec funkcjonuje do dzisiaj i jest najstarszą siłownią w Gdańsku.

Przez lata trenował i przygotowywał zawodników, którzy są mistrzami Europy i świata, ale sam swoją karierę jako kulturysta rozpoczął dopiero po czterdziestce. I to z jakim efektem! Dzisiaj ma na swoim koncie tytuły Mistrza Europy i  Mistrza Polski w Kulturystyce w kategorii 60-65 lat.