Chat with us, powered by LiveChat

W środę, 28 czerwca, o godz. 18, w Galerii Siedlce odbyło się wielkie otwarcie klubu CityFit Blue Siedlce! To już 3. klub w formacie Blue i dwudziesty szósty klub sieci CityFit w ogóle. Pierwsi klubowicze otrzymali w prezencie torby treningowe, a całe wydarzenie pełne było atrakcji!

  • Otwarty 28 czerwca klub CityFit Blue Siedlce to 3. klub w koncepcie Blue i 26. klub sieci CityFit w ogóle.
  • Klub CityFit Blue Siedlce to 1 tys. metrów kwadratowych powierzchni i wysokiej jakości sprzęt treningowy marek premium, obejmujący m. in. specjalnie zaprojektowane, bogato wyposażone klatki treningowe czy popularny wśród miłośników hip-thurstów „booty-builder”.
  • Klub jest potwierdzeniem dynamicznej ekspansji formatu Blue w Polsce, przystosowanym do mniejszych miast, przygotowywanym pod franczyzę.
CityFit Blue Siedlce wielkie otwarcie

Ekspansja sieci CityFit trwa! Klub CityFit Blue Siedlce to już trzeci klub w formacie Blue otwarty przez CityFit w ciągu roku. 30 sierpnia 2022 roku debiutował klub w Puławach, a zaledwie trochę ponad trzy miesiące temu, 15 marca, uruchomiony został klub w bydgoskim Fordonie. Sieć nie zwalnia tempa i sukcesywnie ugruntowuje pozycję na rynku, rozwijając koncept docelowo przygotowywany pod franczyzę i skierowany do mieszkańców mniejszych miast.

CityFit Blue to najważniejsze wartości marki CityFit dostosowane do potrzeb i preferencji użytkowników w mniejszych i średnich miastach. Kluby CityFit Blue są czynne siedem dni w tygodniu (także w niedziele i święta) w dogodnych godzinach: od poniedziałku do piątku w godz. 6-23, a w weekendy w godz. 8-20. Kluby CityFit Blue oferują możliwość płatności gotówkowych oraz nowoczesną technologię Smart Hydration, dzięki której klubowicze zyskują bezpłatny dostęp do filtrowanej wody bez limitu, a w ramach atrakcyjnych abonamentów mogą komponować napoje izotoniczne wg własnych preferencji.

„Jednym z naszych głównych wyróżników jest również planowanie przestrzeni” – podkreśla członek zarządu sieci CityFit, Łukasz Gądek. „Przede wszystkim chcemy, żeby różne grupy użytkowników, mające różne potrzeby treningowe, były w stanie znaleźć na naszej siłowni miejsce dla siebie w sposób kompletny i bezkolizyjny. Nie śledzimy ulotnej mody treningowej, ale trendy, które trwają zdecydowanie dłużej. Jednym z nich jest trening funkcjonalny, crossowy. Duży procent powierzchni naszego klubu jest przeznaczona dla osób uprawiających taki rodzaj treningu”.

CityFit Blue Siedlce racki, klatki treningowe

Podobnie jak w przypadku klubów CityFit, członkowie klubów CityFit Blue mają dostęp do wszystkich stref i zajęć grupowych, a także korzystają z udogodnień, takich jak: indywidualne plany treningowe i dietetyczne, cykliczne analizy składu ciała i konsultacje z trenerem, strefa relaksu z możliwością podgrzania posiłku i naładowania telefonu (tak, mamy różne końcówki!) czy WiFi. Klienci mogą również korzystać z funkcji aplikacji CityFit, takich jak rezerwacje zajęć grupowych i treningów personalnych, zarządzanie członkostwem oraz uczestnictwo w programach lojalnościowych z nagrodami.

Klub CityFit Blue Siedlce wyposażony jest w nowoczesny sprzęt fitness marek premium, funkcjonalnie rozmieszczony w pięciu strefach treningowych (strefa cardio, treningu funkcjonalnego, wolnych ciężarów, maszyn oporowych, sala fitness) na 1 tys. metrów kwadratowych. Klubowicze będą mogli korzystać m. in. ze specjalnie zaprojektowanych dla siedleckiego klubu, bogato wyposażonych klatek treningowych czy popularnego wśród miłośników hip thrustów „booty buildera”. Sprzęt przeznaczony do treningu siłowego z dużymi ciężarami został wyposażony w najnowocześniejsze mechanizmy zabezpieczające i zwiększające ergonomię treningu.

„Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy aplikację na QR kody. Stawiamy na wygodę klienta. Mamy także nowoczesne rozwiązania jak Smart Hydration, czyli specjalna strefa nawodnienia. Wystarczy mieć swój bidon, aby nie przejmować się wodą, która dostępna jest dla klubowiczów bez limitu Na rynku wyróżniamy się nie tylko nowinkami technologicznymi, ale i rozwiązaniami proekologicznymi” – informuje dyrektor marketingu sieci CityFit, Małgorzata Kulczycka. „Każdy może obejrzeć klub, porozmawiać z obsługą. Zachęcamy do odwiedzin w CityFit Blue, bo to nowa jakość w Siedlcach. Wyróżnia nas też atmosfera. Jesteśmy dla każdego od 15 do 115 roku życia. Hasło „You fit here” (pasujesz tutaj) nie jest sloganem, ale tak naprawdę jest.”

Więcej informacji o klubie CityFit Blue Siedlce, obowiązujące ceny karnetów, aktualne promocje czy aktualny grafik zajęć fitness można znaleźć na https://cityfit.pl/kluby/siedlce-galeria-siedlce/.

 

 

Magda Pluszewska

Przeczytaj również

Gala Gwiazda Jakości Obsługi 2024 CityFit

2023.06.29

CityFit na gali Gwiazdy Jakości Obsługi 2024

Na uroczystości odebraliśmy godło za najwyższe standardy obsługi klienta.

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2023.06.29

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.