Chat with us, powered by LiveChat

O północy z 9 na 10 marca nastąpiło otwarcie trzeciego w Warszawie i piętnastego w Polsce klubu fitness polskiej sieci CityFit. Zlokalizowany w nowo otwartej Galerii Rondo Wiatraczna klub wyróżnia się sprzętem klasy premium, dostępnością przez całą dobę oraz atrakcyjną ceną karnetów.

Klub znajduje się w Galerii Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207). Czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). We wnętrzu o powierzchni 1650 mkw. znajdziemy szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 7 ergonomicznych stref: cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, warm-up cool-down, treningu funkcjonalnego, sala fitness oraz strefa relaksu. Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu.

– Osoby początkujące zapraszamy na zajęcia wprowadzające IntroFit, na których zapoznamy je z topografią klubu oraz pokażemy jak prawidłowo obsługiwać maszyny w poszczególnych strefach. – mówi Mateusz Kasprzyk, manager klubu.

 

Klubowicze nie  muszą pamiętać o noszeniu kart, gdyż wchodzą na skan wybranych punktów na mapie palca. Na terenie klubu znajduje się źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną oraz maszyny vendingowe, w których kupić można m.in. zdrowe przekąski.

 

– W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić, na przykład, gdy wyjeżdżamy na wakacje. – tłumaczy manager klubu.

 

Klub przy Rondzie Wiatraczna jest 15. klubem sieci CityFit. W Warszawie działają już 2 lokalizacje: CityFit Rondo ONZ (ul. Twarda 18) oraz CityFit Targówek (ul. Głębocka 13).

 

Szczegółowe informacje oraz zakup karnetów: www.localhost/cityfit/

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2018.03.10

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2018.03.10

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!