Chat with us, powered by LiveChat

O północy z 9 na 10 marca nastąpiło otwarcie trzeciego w Warszawie i piętnastego w Polsce klubu fitness polskiej sieci CityFit. Zlokalizowany w nowo otwartej Galerii Rondo Wiatraczna klub wyróżnia się sprzętem klasy premium, dostępnością przez całą dobę oraz atrakcyjną ceną karnetów.

Klub znajduje się w Galerii Rondo Wiatraczna (ul. Grochowska 207). Czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). We wnętrzu o powierzchni 1650 mkw. znajdziemy szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów prestiżowych marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 7 ergonomicznych stref: cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, warm-up cool-down, treningu funkcjonalnego, sala fitness oraz strefa relaksu. Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu.

– Osoby początkujące zapraszamy na zajęcia wprowadzające IntroFit, na których zapoznamy je z topografią klubu oraz pokażemy jak prawidłowo obsługiwać maszyny w poszczególnych strefach. – mówi Mateusz Kasprzyk, manager klubu.

 

Klubowicze nie  muszą pamiętać o noszeniu kart, gdyż wchodzą na skan wybranych punktów na mapie palca. Na terenie klubu znajduje się źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną oraz maszyny vendingowe, w których kupić można m.in. zdrowe przekąski.

 

– W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić, na przykład, gdy wyjeżdżamy na wakacje. – tłumaczy manager klubu.

 

Klub przy Rondzie Wiatraczna jest 15. klubem sieci CityFit. W Warszawie działają już 2 lokalizacje: CityFit Rondo ONZ (ul. Twarda 18) oraz CityFit Targówek (ul. Głębocka 13).

 

Szczegółowe informacje oraz zakup karnetów: www.localhost/cityfit/

Przeczytaj również

CityFit Blue na Targach Franczyza 2023

2018.03.10

CityFit Blue debiutuje na Targach Franczyzy!

Marka CityFit Blue oficjalnie wchodzi na rynek franczyzy.

CityFit podcast "W swoim tempie"

2018.03.10

Podcast CityFit powraca! Wystartował 2. sezon "W swoim tempie".

Na słuchaczy czeka jeszcze więcej inspirujących historii!

📢 Tylko teraz! 79 zł za pierwszy miesiąc w karnecie na 6 mies. Sprawdź >>
close
open