Chat with us, powered by LiveChat

Sieć klubów fitness CityFit uruchomiła nową stronę internetową. Nowoczesna witryna cityfit.pl w przejrzysty i intuicyjny sposób łączy funkcje informacyjne i sprzedażowe.   

CityFit to największa polska sieć klubów fitness czynnych 24h/7. Sprzedaż karnetów oraz zarządzanie członkostwem (np. rezerwacja miejsca na zajęciach fitness) realizowane są online – za pośrednictwem strony internetowej www.cityfit.pl.

W nowej odsłonie strony postawiono nie tylko na atrakcyjny i nowoczesny wygląd, ale również większą funkcjonalność i intuicyjność wyszukiwania informacji. Szczególna uwaga poświęcona została procesowi zakupowemu, który został skrócony i uproszczony. Nowością jest rejestracja przez Facebook i Google, co dodatkowo ułatwia założenie konta. Użytkownicy zyskali również możliwość pobrania bezpłatnej wejściówki na trening w interesującej ich lokalizacji.

– Naszym celem było stworzenie witryny maksymalnie przyjaznej klubowiczowi. Z jednej strony skupiliśmy się na potrzebach nowych użytkowników, którzy w prosty i szybki sposób będą w stanie odnaleźć informacje o naszych benefitach, ofercie czy lokalizacji klubów, a następnie łatwo sfinalizować proces zakupu karnetu. Równolegle przebudowaliśmy i ulepszyliśmy rozwiązania dostępne w Strefie Klienta, dedykowanej aktywnym klubowiczom. – mówi Małgorzata Roszak-Sygocka, Dyrektor Marketingu CityFit.

Nowa strona CityFit

W nowej Strefie Klienta klubowicze mogą nie tylko aktywować czy zamrozić karnet, ale również dobrać usługi dodatkowe (trening wprowadzający, starter pack czy cegiełka charytatywna) czy zarezerwować miejsce na grupowych zajęciach fitness. Znajdziemy w niej również informacje o historii i statusie zamówionych usług, dzięki czemu klubowicz CityFit może na bieżąco monitorować potrzeby swoich użytkowników.

Każdy z 23 klubów sieci podsiada swoją podstronę, na której można znaleźć informacje takie jak: lokalizacja i dojazd, zdjęcia i opis oferty, zespół, trenerzy personalni (z możliwością zapisu na trening) czy grafik zajęć fitness.

Na stronie dostępne są także materiały poradnikowe wspierające trening: blog, podcasty, darmowe plany treningowe czy filmy instruktażowe.  W części korporacyjnej znajdziemy m.in. Biuro Prasowe oraz zakładkę Kariera, stworzoną z myślą o osobach zainteresowanych pracą w CityFit.

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2019.09.06

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2019.09.06

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!