Chat with us, powered by LiveChat

Już wkrótce klienci OK System będą mogli korzystać z oferty nowoczesnych klubów fitness CityFit. Sieć posiada obecnie 15 lokalizacji w 12 miastach Polski i planuje kolejne otwarcia. Kluby wyposażone w sprzęt klasy premium, dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. CityFit do tej pory nie współpracował z żadnym operatorem karnetów sportowych.

– Naszym celem jest zapewnienie wszystkim osobom zainteresowanym aktywnością fizyczną pełnej dostępności usługi. Aktywizujemy mieszkańców miast, dając im dostęp do nowoczesnej infrastruktury, bez ograniczeń i za wyjątkowo atrakcyjną cenę. Oferujemy łącznie blisko 30 000 metrów kwadratowych świetnie wyposażonej powierzchni treningowej i nadal poszukujemy lokalizacji pod kolejne kluby. Jednym z naszych aktualnych celów strategicznych jest również zwiększenie udziału w segmencie B2B. Dzięki współpracy z OK System wchodzimy w nowy etap kreowania wartości aktywnego spędzania czasu wśród pracowników firm i korporacji. – mówi Łukasz Gądek, COO CityFit.

 

Kluby CityFit znajdują się głównie w centrach miast, na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w 12 miastach Polski. Marka dba o najdrobniejszy detal każdego klubu, włączając aranżację wnętrz i innowacyjne rozwiązania. Przestronne i nowoczesne wnętrza wyposażone są w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness), profesjonalne nagłośnienie (Bose) oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca.

 

Proces integracji systemów CityFit i OK System rozpocznie się już w kwietniu i będzie przebiegał etapowo. Docelowo Klienci OK System będą mogli korzystać ze wszystkich lokalizacji sieci – zarówno do treningu indywidualnego, jak i na grupowych zajęciach fitness. Już wkrótce w ofercie CityFit pojawią się również usługi stworzone z myślą o pracownikach firm i korporacji, m.in. zajęcia integracyjne dla firm oraz treningi grupowe prowadzone w języku angielskim.

 

– Od dawna z podziwem przyglądamy się dynamicznemu rozwojowi sieci City Fit. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią ofertę klubów, a przede wszystkim jakość świadczonych usług, znany i lubiany sprzęt siłowy, bogatą ofertę zajęć grupowych oraz nowoczesny design wnętrz. Tym bardziej, że pierwsze informacje o współpracy z siecią City Fit spotkały się z ogromnym entuzjazmem naszych klientów. Bardzo cieszymy się ze współpracy, mamy wiele nowych, niestandardowych pomysłów, które chcemy wspólnie realizować – mówi Aleksandra Tokarewicz, Prezes Zarządu OK System Polska.

OK System oferuje dostęp do ponad 4500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce. Przewaga technologiczna sprawia, że 90% pracy związanej z obsługą programów sportowych przejmuje OK System, co dla działów HR oznacza minimalne koszty i minimalne zaangażowanie w administrowanie procesem. Rozwiązania oferowane przez OK System doceniło ponad 800 Klientów w całej Polsce.

Lokalizacje klubów CityFit:

·         Białystok, CH Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20

·         Bielsko-Biała, Retail Park Karpacka, ul. Kolista 23

·         Bydgoszcz, CH Rondo, ul. Kruszwicka 1

·         Chorzów, CH AKS, ul. Parkowa 20

·         Gdańsk, OBC, al. Grunwaldzka 472D

·         Katowice, ul. Rynek 2

·         Kraków, Principio. Ul. Armii Krajowej 25

·         Lublin, al. Spółdzielczości Pracy 26

·         Rzeszów, CH Plaza, al. Tadeusza Rejtana 65

·         Wałbrzych, Galeria Victoria, ul. 1 Maja 64

·         Warszawa Rondo ONZ, ul. Twarda 18

·         Warszawa Targówek, ul. Głębocka 13

·         Warszawa Wiatraczna, CH Rondo Wiatraczna, ul. Grochowska 207

·         Wrocław Stare Miasto, ul. Szewska 3A

·         Wrocław, CH Wroclavia, ul. Sucha 1

Przeczytaj również

Gala Gwiazda Jakości Obsługi 2024 CityFit

2018.03.14

CityFit na gali Gwiazdy Jakości Obsługi 2024

Na uroczystości odebraliśmy godło za najwyższe standardy obsługi klienta.

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2018.03.14

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.