Chat with us, powered by LiveChat

Aktywujemy wszystkie karnety

Otwarcie klubów oznacza automatyczną aktywację wszystkich karnetów. Twój karnet wróci do statusu, który mu nadałeś/-aś (aktywny lub zamrożony), a Twój cykl płatniczy zostanie skorygowany o okres braku dostępu do klubu. Wszystko wydarzy się automatycznie i nie są wymagane żadne dodatkowe działania z Twojej strony.

Odbierasz eko-prezent

Czy Twój trening może być bardziej eko? Może! Ogranicz picie z jednorazowych plastikowych butelek i korzystaj z naszego źródełka z wodą filtrowaną. Na zachętę podarujemy Ci bidon – odbierzesz go u obsługi klubu. Nie czekaj, ilość produktów do rozdania jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Zaczynasz z nami re-start formy

A my będziemy Cię w tym wspierać! Dlatego w pierwszym tygodniu po otwarciu zapraszamy do skorzystania z analizy składu ciała. Urządzenie pomiarowe będzie dostępne w klubie – bez dodatkowych opłat i zapisów. Mamy dla Ciebie również nowe plany treningowe IntroFit. Zadbamy także o osoby, które wracają do formy po chorobie Covid-19.

Trenujesz bezpiecznie

Otwarcie nastąpi przy zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego. Zadbaliśmy o wszystko. Ty pamiętaj o zachowywaniu odległości, dezynfekcji sprzętu oraz noszeniu maseczki przed i po zakończonym treningu (szatnia, korytarz itd.). Szczegóły znajdziesz tutaj: www.cityfit.pl/bezpieczenstwo.