Chat with us, powered by LiveChat

Dlaczego testosteron jest tak ważny? Co się dzieje, gdy mamy go za mało lub za dużo? Kiedy warto dostarczać testosteron z zewnątrz, a kiedy niekoniecznie? O tym wszystkim opowiada Ewa-Kempisty Jeznach, pierwszy w Polsce lekarz medycyny męskiej, Kierownik Medyczny Kliniki Medycyny Wellness Szpitala Medicover.

Jeszcze więcej o testosteronie i męskości przeczytasz w książkach autorstwa naszego gościa – „Testosteron. Klucz do męskości” oraz „Książka tylko dla mężczyzn”

 

https://podcasts.apple.com/pl/podcast/testosteron-klucz-do-m%C4%99sko%C5%9Bci/id1497300389?i=1000499657010

Słuchaj podcastu
13:39
1:08:01
Robert Popielas
Dr n. med. Ewa Kempisty-Jeznach

Posłuchaj również

2020.11.20

Dieta - podstawa odporności człowieka

Czy aktywni ludzie są bardziej odporni? Tak. Czy ćwiczenia wystarczą. Nie. Posłuchajcie rozmowy z Jakubem Mauriczem, wybitnym dietetykiem, ekspertem z zakresu zdrowego żywienia.

2020.11.20

Zwyczaje w klubie fitness

Kupując karnet do klubu fitness stajemy się członkami pewnej społeczności. Jak w każdej wspólnocie, również na siłowni obowiązują pewne zasady i obyczaje, które regulują relacje między klubowiczami. Funkcjonuje niepisany kodeks zachowań – klubowy savoir-vivre. Jak zatem uniknąć faux pas i sprawnie poruszać się w fit-rzeczywistości? O tym rozmawialiśmy z naszymi gośćmi.