Chat with us, powered by LiveChat

Jakość z wielkich siłowni dużych miast przeniesiona na grunt mniejszych miejscowości? Czy to może zadziałać? CityFit twierdzi, że tak i rusza z odważnym konceptem CityFit Blue.

 

Już 30 sierpnia operator całodobowych klubów fitness CityFit uruchami nowy model biznesowy, CityFit Blue. Pierwszy lokal powstał już w Puławach. 25 sierpnia ruszają dni otwarte, podczas których w godzinach 12:00-20:00 każdy chętny będzie mógł zapoznać się z infrastrukurą klubu.

Nowy lokal powstał w Galerii Zielonej (ul. Lubelska 2). Na powierzchni 1150 mkw. znajduje się 6 stref treningowych: funkcjonalna, wolnych ciężarów, maszyn oporowych, cardio, studio zajęć grupowych, strefa relaksu – wyposażonych w sprzęt renomowanych producenta Matrix. Podobnie jak w klubach CityFit, klubowicze CityFit Blue w cenie karnetu otrzymają dostęp do wszystkich stref i zajęć grupowych oraz udogodnień takich jak: źródełka z wodą filtrowaną, plany treningowe i diety dostępne w aplikacji CityFit, urządzenia do analizy składu ciała czy WiFi. W strefie relaksu poza odpoczynkiem, będzie można zakupić wodę, napoje, gadżety treningowe, a także napić się kawy, kupić i zjeść posiłek. W CityFit Blue pojawi się również nowość – dystrybutory z napojami izotonicznymi. Klienci będą również mogli korzystać z funkcjonalności aplikacji CityFit (m.in. rezerwacja zajęć grupowych i treningów personalnych czy zarządzanie członkostwem) oraz brać udział w programach lojalnościowych z atrakcyjnymi nagrodami.

Klub będzie czynny codziennie, również we wszystkie niedziele i święta. Od  poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00, natomiast w weekndy między 8:00 a 20:00.

CityFit Blue Puławy to showroom nowego modelu biznesowego – klubów przystosowanych do działania w modelu franczyzowym – również w mniejszych miastach.

 

W odróżnieniu od klasycznego konceptu CityFit, kluby CityFit Blue nie będą czynne całą dobę. Dostęp będzie odbywał się poprzez recepcję w wyznaczonych godzinach. Parkować będzie można na bezpłatnym parkingu galerii. Z oferty będą mogli korzystać również użytkownicy programów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport i Fit Profit.

CityFit Blue Puławy pierwszych klubowiczów powita 30 sierpnia 2022 r., a jeszcze w tym roku zaplanowane jest otwarcie kolejnego klubu w nowym modelu CityFit Blue, na bydgoskim Fordonie.

 

– Koncept, który powstał w Puławach jest nowym formatem klubów  – o mniejszej powierzchni, zoptymalizowanym pod inne demograficznie miejscowości. Jest to również przykład oferty dla osób zainteresowanych współpracą franczyzową z naszą siecią i otworzeniem klubu pod szyldem CityFit Blue. Przyszłym partnerom oferujemy rozpoznawalną markę, dochodowy i w pełni skalowalny model biznesowy oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz stałe wsparcie umożliwiające szybszy rozwój.  – mówi Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

 

Puławianie mogą skorzystać z promocji przy zakupie karnetu. Aż do dnia otwarcia nowi klubowicze będą mogli kupić karnet za 89,95 zł, oszczędzając 29,95 zł.

 

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/7. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i przyjaznej atmosferze. Sieć dba o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania –  zarówno

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2022.08.22

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2022.08.22

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!