Chat with us, powered by LiveChat

Od 2 grudnia 2019 r. posiadacze kart MultiSport mogą trenować w placówkach sieci CityFit, która jest największym operatorem klubów 24h/7 w Polsce.

– To starannie przemyślana decyzja – zarówno pod kątem biznesowym, ale przede wszystkim operacyjnym. Pytania dlaczego nie honorujemy karty MultiSport pojawiały się od dawna. Chcieliśmy odpowiedzieć na to zapotrzebowanie, czekaliśmy jednak na moment, w którym będziemy dysponować taką ilością przestrzeni i sprzętu, by zapewnić komfortowy trening zarówno naszym klubowiczom, jak i użytkownikom Benefit Systems. Obecnie w 15 miastach mamy 23 kluby o łącznej powierzchni ponad 43 tysięcy metrów kwadratowych. W sumie ponad 69 000 sztuk sprzętu dostępnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze kluby są o 30% większe od średniej wielkości klubu w Polsce i wyposażone w 25% więcej sprzętu. Mamy też odpowiednią infrastrukturę sanitarną: średnio w każdym klubie użytkownicy mają do dyspozycji ponad 500 szafek i 14 pryszniców. Wdrożyliśmy również odpowiednie rozwiązania technologiczne, umożliwiające obsługę i bieżącą komunikację z nowymi klubowiczami. To etap naszego rozwoju, w którym możemy z całą pewnością powiedzieć: jesteśmy gotowi – mówi Łukasz Gądek, Członek Zarządu CityFit.

Posiadacze kart MultiSport mogą korzystać z klubów CityFit od 2 grudnia br., po uprzedniej rejestracji online. Ich tożsamość będzie weryfikowana przez Gym Asystentów CityFit, którzy dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 22:00 oraz w weekendy w godzinach 8:00 – 20:00. Przejście przez portale wejściowe odbywać się będzie w oparciu o kody QR generowane za pomocą aplikacji CityFit.

Szczegółowe informacje dla użytkowników MultiSport znajdują się na stronie www.cityfit.pl/multisport.

Kluby CityFit lokalizowane są na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach. Sieć dba o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania. Proces zakupu karnetu i zarządzania członkostwem (np. rezerwacja miejsca na zajęciach fitness) realizowany jest online. Nowoczesna przestrzeń treningowa każdego klubu podzielona jest na strefy tematyczne (m.in. cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, warm-up cool-down, trening funkcjonalny, sala fitness, cross-training oraz strefa relaksu, w której można podgrzać posiłek i doładować telefon). Przestrzeń wyposażona jest w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness) i profesjonalne nagłośnienie (Bose). Klubowicze mają do dyspozycji udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Wszystko po to, by trening był przyjemnością. Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness. Marka rozwija również wachlarz usług dodatkowych, oferując między innymi karnet charytatywny czy nowoczesny system rezerwacji i zakupu treningów personalnych na www.trenerzy.cityfit.pl.

Przeczytaj również

Siłownie 24/7 CityFit czynne cały weekend majowy

2019.12.02

Kluby fitness otwarte w majówkę – CityFit zaprasza!

Kluby CityFit będą otwarte także 1 i 3 maja.

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit

2019.12.02

Gwiazda Jakości Obsługi 2024 dla CityFit!

CityFit jedyną siecią klubów fitness wyróżnioną w tym roku!